Donald Trump zdecydowanie nie najlepiej znosi krytykę na swój temat. Tym razem przekonała się o tym dziennikarka – Mika Brzeziński.

Córka zmarłego miesiąc temu Zbigniewa Brzezińskiego prowadziła program „Morning Joe”, w którym krytykowano politykę prowadzoną przez obecnego prezydenta USA. Na jego reakcję nie trzeba było długo czekać.

Trump skomentował prowadzących program na Tweeterze nazywając dziennikarkę „Szaloną Miki o niskim ilorazie inteligencji”, a towarzyszącego jej Joe Scarborougha „Psycho Joe”. W kolejnym wpisie prezydent USA stwierdził, że Mika wraz ze swoim mężem namawiali go na „trójkącik”, kiedy przebywali oni w jego rezydencji.

Ona okropnie krwawiła po liftingu twarzy. Odmówiłem! – dodał Donald Trump.

Na odpowiedź dziennikarki na te słowa nie trzeba było długo czekać. Zamieściła ona fotografię płatków śniadaniowych, na których widniało hasło: „Z myślą o małych rączkach”.

Była to aluzja do kompleksu Trumpa, którym mają być jego małe dłonie. Na wpisy prezydenta zareagowała również stacja nadająca program „Morning Joe”.

To smutny dzień dla Ameryki, w którym prezydent traci czas na kłamstwa, ataki i obrażanie na Twitterze, zamiast zajmować się swoją pracą – napisali przedstawiciele MSNBC.

twitter.com/realDonaldTrump
twitter.com/realDonaldTrump
twitter.com/morningmika


źródło: twitter/natemat.pl

...

Zobacz również