Krwawa jatka przed miesięcznicą smoleńską! Policja miała co robić tej nocy, było naprawdę niebezpiecznie. Napastnik niespodziewanie zaatakował nożem pod Pałacem Prezydenckim!

Emocje, jakie budzą obchody miesięcznicy smoleńskiej są nie do porównania z niczym innym. Tym razem mogło dojść do tragedii.

ZOBACZ TAKŻE: Kibice OSZALELI ze złości! Będzie miesięcznica zamiast… meczu polskiej reprezentacji

Barierki niezgody

W nocy policja rozstawiła specjalne, zabezpieczające podniosłe uroczystości barierki. Nie spodobały się one jednemu z przechodniów i z tak błahego powodu rozpoczęła się krwawa jatka.

Bezpośrednio zdarzenia te wywołała właśnie kontrowersyjna sprawa ciągłego obchodzenia miesięcznic smoleńskich.

Napastnikiem był Adrian C. Na widok rozstawionych przez policjantów barierek zareagował bardzo emocjonalnie i krzyknął: „Co za cwel je tutaj ustawił!?”

ZOBACZ TAKŻE: Mamy nagranie z aresztowania Frasyniuka

Krwawa jatka przed miesięcznicą smoleńską

Na te słowa zareagował dogłębnie oburzony Paweł K. Mężczyzna na co dzień jest tramwajarzem, ojcem i fanem warszawskiej Legii. Między nim a Adrianem C. doszło do szarpaniny.

Niespodziewanie agresywny Adrian C. wyciągnął nóż i błyskawicznie wbił go swojej ofierze dwa razy pod serce i raz w brzuch. Paweł K. zalał się krwią i padł na ziemię.  Jego znajomi zatrzymali nożownika i zaczęli okładać go pięściami.

ZOBACZ TAKŻE: Petru: Najwyższy czas skończyć z miesięcznicami smoleńskimi

Walczą o jego życie

Gdyby policja nie dojechała w porę mogłoby dojść do publicznego linczu. Napastnik już na przesłuchaniu uparcie nie przyznawał się do winy. Na początku tłumaczył, że był pijany i nic nie pamięta. Później zaczął kombinować.

Ranny Paweł K. w stanie krytycznym trafił do warszawskiego szpitala przy ul. Banacha. Lekarze walczą o jego życie. Rodzina i przyjaciele przez cały weekend zbierali krew dla ciężko rannego. Życzymy powrotu do zdrowia!

Źródło: se.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Szok! Po katastrofie Tupolewa to miasto CAŁKOWICIE opustoszało


Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

Zobacz również