Krupa w DDTVN opowiedziała o chorobie. Była podłamana diagnozą

Krupa w DDTVN opowiedziała o chorobie. Była podłamana diagnozą Źródło: yt/plotek.pl

DDTVN - w programie bardzo często porusza się tematy chorób i dolegliwości, które są coraz popularniejsze. O jednej z nich opowiedziała Joanna Krupa. Znana modelka była bardzo podłamana, kiedy poznała diagnozę. Z tym codziennie zmaga się dziesiątki tysięcy kobiet.

DDTVN - nie od dziś jesteśmy świadkami, kiedy w tym programie gwiazdy opowiadają o swoich problemach po raz pierwszy. Joanna Krupa bardzo często się w nim pojawia, ale tym razem nie opowiadał o niczym radosnym. Wyjawiła, że jest bardzo ciężko chora, a gdy usłyszała diagnozę, nie wiedziała, co ma ze sobą zrobić.

DDTVN o chorobie Hashimoto

Tematem programu była "choroba Hashimoto". Jest to wciąż dość tajemnicze i mało znane schorzenie, które w konsekwencji prowadzi do bardzo poważnych komplikacji. Inaczej jest nazywana "przewlekłym zapaleniem tarczycy". W DDTVN wystąpiła Joanna Krupa, która podzieliła się z widzami swoją historią. Gwiazda również cierpi na hashimoto i przez to ma poważne problemy. Wiadomość o tej chorobie spadła na nią w najgorszym momencie. Światowej sławy modelka starała się o dziecko, ale prawdopodobnie będzie miała z tym duże problemy, właśnie przez chorobę. Krupa była załamana, kiedy usłyszała diagnozę. Od jakiegoś czasu gwiazda stara się zajść w ciążę naturalnie. Choroba niestety to utrudnia. Co więcej, może ona powodować komplikacje w czasie trwania ciąży. Na antenie programu Joanna Krupa powiedziała o swoich problemach. - Jak się stanie naturalnie to super, ale tak, żeby planowa – to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego - powiedziała Krupa

Joanna Krupa o innych problemach

To nie jedyne problemy, jakie może mieć Joanna Krupa. Przede wszystkim problemy z tarczycą powodują zmiany nastrojów oraz problemy z wagą przez hormony, które nie są na odpowiednim poziomie. Ludzie chorujący na hashimoto mają skłonności do bycia smutnym i popadania w depresję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ – Tarczyca wpływa też na to, czy jesteś w dobrym humorze, czy jesteś smutna. Depresji można dostać przez to, że hormony są nierówne (...) Wiem, że z tarczycą ma problem co druga czy trzecia kobieta i to jest masakra. Woda się zatrzymuje, rano wstajesz i masz oczy napuchnięte. Nie chodzi o to, czy jesz więcej, czy mniej. Teraz nie mogę schudnąć 2,5 kg. Niby to nie dużo, ale męczy mnie to - tłumaczyła gwiazda. Fani Joanny Krupy bardzo jej współczują. Niektóre kobiety pisały, że również cierpią na tę chorobę i mają podobne problemy. Eksperci mówią, iż nie można jej bagatelizować, ale da się leczyć jej objawy i dobry lekarz jest w stanie pomóc chorym osobą. Na świecie na hashimoto choruję około 5 proc. kobiet i 1 proc. mężczyzn.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska rozstali się? Media publikują dowody
  2. Polsat może ogłosić triumf nad TVN i TVP. Nie ma już wątpliwości
  3. Nie żyje polska aktorka. Dzieci ją uwielbiały
  4. Co studiuje Kinga Duda? Córka prezydenta jest piekielnie ambitna
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
Następny artykuł