Olejnik NA ŻYWO zmiażdżyła Jakiego! Burza w studiu TVN24

Olejnik NA ŻYWO zmiażdżyła Jakiego! Burza w studiu TVN24 Źródło: fot. Youtube

Monika Olejnik jest dziennikarką znaną z ciętego języka. Ostatnio w swoim programie na żywo "Kropka nad i" dosłownie zmiażdżyła kandydata na prezydenta Warszawy - Patryka Jakiego. Dawno nie było takiej burzy w studiu TVN24.

Patryk Jaki został zaproszony do programu Moniki Olejnik "Kropka nad i". To jeden z najpopularniejszych programów publicystycznych emitowanych na żywo. Kandydat na prezydenta Warszawy chętnie się tam stawił, mając nadzieję na rzeczową rozmowę i pewną dozę promocji. Spotkało go jednak niemiłe zaskoczenie - w TVN24 dawno nie było takiej burzy. - Czy ktoś, kto pisał ustawę o IPN, miał głowę? - zapytała Jakiego znana z ciętego języka Monika Olejnik, nawiązując do przepisu mówiącego o karaniu więzieniem osób, które głoszą kłamstwa na temat polskiej historii.

Burzliwa "Kropka nad i"

– Może mnie pani jeszcze obrazić, jeśli pani to pomoże. Wie pani, że dokładnie taki sam projekt ustawy był w 2006 r. Za taką ustawą głosował Donald Tusk i czy pytała go pani wtedy czy miał wtedy głowę? Tam też była penalizacja i to dalej idąca. Jak pani zauważyła, nie było wtedy takiej światowej awantury, mimo że przepisy były dalej idące –odpowiedział jej zaskoczony takim zachowaniem polityk. Przez cały program Jaki był pod podobnym ostrzałem pytań. Na koniec smutno powiedział: - Myślałem, że o Warszawie też porozmawiamy... - był wyraźnie rozczarowany. Gospodyni programu "Kropka nad i" nie schodziła jednak z tonu. -  Ale zauważył pan, że jeszcze nie ma kampanii wyborczej? Ja zauważyłam - odpowiedziała mu prowadząca. - Ale z Rafałem Trzaskowskim to pani nie przeszkadzało, żeby porozmawiać o Warszawie, kiedy również nie było kampanii wyborczej. Myślałem, że o tym będziemy rozmawiać, a pani postanowiła mnie dzisiaj grillować, mimo, że jak pani wie, jestem człowiekiem bardzo spokojnym - starał się ripostować polityk, niewiele to jednak zmieniało. - Spokojny człowiek, który jest autorem znowelizowanej ustawy o IPN - zaznaczyła Olejnik. - Przeciwko której nie głosował też Rafał Trzaskowski, który jest taki światły. To jak jest taki światły, skoro tego nie zdiagnozował? - szybko odpowiedział Jaki. - A no właśnie, to tutaj jest pech jego - zakończyła program Olejnik. Trzeba przyznać, że próżno szukać w tym wszystkim jakiegokolwiek obiektywnego spojrzenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Minge przekazała radosną wiadomość! Jej rodzina powiększyła się o nowego członka
  2. Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia. Media: był uzależniony
  3. Kąpiel. Jak często można to robić, żeby nie zrobić psu krzywdy?
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News