Ile lat ma Dagmara z "Królowych Życia"? Wygląda tak młodo, że w życiu nie uwierzycie w jej prawdziwy wiek

Ile lat ma Dagmara z "Królowych Życia"? Wygląda tak młodo, że w życiu nie uwierzycie w jej prawdziwy wiek Źródło: youtube.com/ttv

Królowe Życia przebiły się między innymi dzięki charakternej postawie głównej bohaterki telenoweli. Blondwłosa, mocno wymalowana Dagmara dała się poznać z jednej strony jako szalona kobieta, ale też jako kochająca mama, czy prężnie działająca bizneswoman. Mało kto przypuszcza, że gwiazda jest już w zaawansowanym wieku.

"Królowe Życia" nieodłącznie kojarzone są z kolorową osobą Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka dała się poznać szerszej widowni jako kobieta z poczuciem humoru, bezpośredniością, ale też wrażliwym sercem.

"Królowe Życia" i wiek głównej bohaterki. Ile lat ma Dagmara?

Widzowie serialu emitowanego przez TTV widzieli w niej również troskliwą matkę, wychowującą syna Conana. Opieka nad synem nie przeszkadzała jej w skupieniu się na prowadzeniu biznesu - budowy dyskoteki marzeń. 

Zaznaczmy przy tym, że gwiazda została przedstawiona widzom jedynie w ciepłym, pozytywnym świetle. Dopiero później wyszło na jaw, że gwiazda "Królowych" odsiadywała wyrok za sutenerstwo i współudział w szemranym biznesie z prostytucją i handlem ludźmi. 

Mimo tej rysy na życiorysie Dagmara zyskała po emisji programu sporą sympatię widzów. I utrzymuje ją praktycznie po dziś dzień. 

Dagmara jest dziś gwiazdą i to nie tylko w konwencji telewizyjnego show. Jej konto na Instagramie śledzi już 425 tysięcy osób! Jak to w przypadku "krzykliwych" gwiazd bywa, nie obywa się bez wyzywających strojów, dziwacznych póz. Sława z serialu przełożyła się na kolejny angaż Kaźmierskiej. Dagmara dostała rolę w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii", rozpoczęła też przygodę z autorskim programem "Made in Maroko".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób oglądających serial "Królowe życia" zastanawia się nad wiekiem głównej bohaterki programu. Ta informacja może zaskoczyć! Gwiazda serialu, który pojawił się w Polsce w 2016 roku, ma dziś... 44 lata!

Jedno jest pewne - królowa życia wciąż wygląda świetnie. Można by stwierdzić, że zupełnie nie na swoje lata. Bądź co bądź - nie przez przypadek gra pierwsze skrzypce w produkcji o takiej nazwie. Wszystkie znaki na niebie mówią, że jeszcze o Dagmarze usłyszymy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News