Prywatne zdjęcie gwiazdy programu "Królowe życia" krąży po sieci. Nie zawsze tak wyglądała

Prywatne zdjęcie gwiazdy programu "Królowe życia" krąży po sieci. Nie zawsze tak wyglądała

"Królowe życia" zdobyły wśród polskich telewidzów gigantyczną popularność. Program stał się niekwestionowanym hitem, a jego bohaterowie ekspresowo zdobyli status celebrytów. Kiedy więc internauci znaleźli w sieci stare zdjęcie jednej z najbardziej lubianych postaci formatu, nie mogli wyjść ze zdumienia.

"Królowe życia" goszczą na ekranach od 2016 roku, kiedy to wyemitowano pierwszy odcinek głośnego programu. Skupia się on wokół barwnych postaci, które w rodzimych miejscowościach stworzyły osobliwe imperia w różnych dziedzinach. Bohaterką, która szybko zdobyła największe uznanie i życzliwość widzów, okazała się bez wątpienia Dagmara.

"Królowe życia": Dagmara chętnie chwali się z fanami starymi zdjęciami

Celebrytka podbiła serca fanów swoim bezpośrednim tonem oraz sporym poczuciem humoru. Widzowie mogli ją poznać także jako troskliwą matkę, która stara się w jak najlepszy sposób porozumieć z ukochanym synem Conanem, jednocześnie skupiając na kolejnych biznesach. Dagmara jest dziś kojarzona przede wszystkim z blond fryzurą, dużą, ciężką biżuterią oraz futrami. Nie zawsze wyglądała jednak podobnie. Przed laty stawiała na ciemniejszy kolor włosów, osobliwy manicure oraz całkowicie inne stroje. Co ciekawe, celebrytka sama lubi chwalić się za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zdjęciami sprzed lat. Można ją zobaczyć na nich jako nastolatkę, a później także już jako młodą mamę. Dagmara często bywa bardzo krytyczna wobec własnych modowych wyborów, nie ukrywając, że dziś zdecydowanie nie założyłaby podobnych ubrań, ani nie zrobiła dawnej fryzury.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak internauci zareagowali na zaskakujące fotografie Dagmary?

Fani są zdecydowanie zachwyceni jej dystansem do siebie oraz rozbrajającym poczuciem humoru, które zazwyczaj towarzyszą opisom pod starymi zdjęciami. Jednocześnie zaznaczają, że w młodości wyglądała naprawdę doskonale, a jej makijaż oraz manicure sprzed lat rzeczywiście należą do raczej kontrowersyjnych i niezbyt modnych. - Pani Dagmarko, nic a nic Pani się nie zmieniła. Dla Pani czas się zatrzymał. Ale te paznokcie... - stwierdziła jedna z internautek pod dawnym zdjęciem celebrytki znanej z programu "Królowe życia". - Mówiłaś mi, że byłaś brunetką, ale jakoś ciężko mi było to sobie Daga wyobrazić, teraz to widzę i stwierdzam, że ślicznie ci w tych włosach też było - dodała inna, najwyraźniej doskonale znająca Dagmarę także w życiu prywatnym. Królowe życia Fot. Instagram/Dagmara Kaźmierska Królowe życia Fot. Instagram/Dagmara Kaźmierska Królowe życia Fot. Instagram/Dagmara KaźmierskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny skandal po słowach Marka Kondrata! Polacy rzucili mu się do gardła
  2. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  3. Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu
  4. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  5. Co za głos! Legendarna piosenka w wykonaniu Edyty Górniak wbiła wszystkich w ziemię
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News