Wydało się, cała prawda o Dagmarze Kaźmierskiej. Osoba z produkcji wszystko wygadała

Wydało się, cała prawda o Dagmarze Kaźmierskiej. Osoba z produkcji wszystko wygadała Źródło: Instagram/queen_of_life_77

Gwiazda telewizyjnego reality show "Królowe Życia", Dagmara Kaźmierska dała się poznać widzom nie tylko jako bardzo energiczna kobieta, ale też osoba kapryśna i wybuchowa. Producenci programu wyjawili całą prawdę na temat tego, jak w rzeczywistości wygląda praca z gwiazdą na planie.

Gwiazda show "Królowe Życia", Dagmara Kaźmierska, to polska osobowość telewizyjna. Jej postać budzi wiele kontrowersji, kobieta na ekranie pokazała się z bardzo nieprzewidywalnej strony. Jest wybuchowa i często kapryśna. Jak się okazuje, jej postać nie została wykreowana na potrzeby programu. Producenci mają nie lada trudne zadanie, jeśli chodzi o pracę z nią.

Cała prawda o gwieździe "Królowych życia" Dagmarze Kaźmierskiej

Producenci telewizyjnego show zdradzili informacje na temat tego, jak wygląda praca za kulisami z Dagmarą Kaźmierską. Producenci przyznali, że praca z gwiazdą bywa naprawdę trudna.

- Zasadniczo z każdą z naszych gwiazd pracuje się dobrze, czasami bywa jednak ciężko. Najbardziej temperamentną i zadziorną bohaterką jest Dagmara. Konflikty z nią wybuchają szybko, ale też równie szybko gasną - przyznał Piotr Wąsiński, producent oraz reżyser show "Królowe Życia". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Każdy z bohaterów programu jest bardzo charakterystyczny. Widzowie pokochali śledzenie ich losów na wielkim ekranie. Dagmara Kaźmierska jest jedną z ulubionych postaci ze względu na swój nieprzewidywalny charakter. Podbiła serca widów dzięki temu, że mówi wprost, co myśli, nie interesują jej społecznie przyjęte konwenanse, stara się zawsze być sobą. 

- Jest wiele trudnych momentów, ale jednym z najtrudniejszych jest selekcja, której dokonujemy podczas montażu. O ile w trakcie realizacji nie mamy wpływu na to, co się dzieje, to na montażu musimy wybrać te najciekawsze fragmenty - dodał producent, wypowiadając się na temat show. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata

2. Przez 16 lat nie mogli jej zdiagnozować. Objawy były książkowe

Program bez wątpienia stał się jednym z największych hitów telewizji TTV. Każdego tygodnia przed ekranami zasiadają tysiące widzów i z zapartym tchem ogląda losy i perypetie swoich ulubionych bohaterów. Jak widać, jedna z ulubionych postaci, nie jest jedynie wykreowaną przez twórców postacią, a stuprocentowo realną kobietą, która niejednokrotnie dała w kość produkcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler wbiła się w niemożliwie obcisły strój. Zatkało wszystkich, przesadziła?
  2. Robert Lewandowski pobił niesamowity rekord Gerda Mullera. Polak zapisał się w historii, coś niebywałego
  3. Skandal w Biedronce, porażające nagranie wyciekło do sieci. Pilne poszukiwania klienta
  4. Nagranie mieszańca Podkarpacia przyprawia o ciarki. Dantejskie sceny i chaos, rozszalała pogoda dała się we znaki
  5. Zostawił ładowarkę włączoną do prądu i wyszedł z domu. Najgorsza decyzja jego życia, skutki okazały się katastrofalne
  6. Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu

Źródło: Alaluna

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News