Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat Źródło: kadr programu "Orzeł czy Reszka"

Dagmara z show pt. "Królowe życia" doświadczyła czegoś możliwie najgorszego. Jakiś czas temu podczas nagrań do programu producenci nagle musieli zrezygnować z prowadzenia zdjęć do kolejnego odcinka. Niespodziewana śmierć wszystko zmieniła.

"Królowe życia" przyniosły jej tak niebywałą popularność, że stacja zaczęła zapraszać ją do kolejnych programów, gdzie fani mogą poznać ją z nieco innej strony. Jakiś czas temu wyemitowano kolejny odcinek programu pt. "Orzeł czy Reszka", gdzie Dagmara i jej oddana przyjaciółka i stylistka Malwina Wędzikowska, zmierzyły się z Berlinem. Nikt jednak nie był w stanie przewidzieć, że nagrania zakończy taka tragedia. 

Gwiazda show "Królowe życia" przeżyła dramat. Śmierć przyszła nagle 

Stacja TTV sukcesywnie realizuje swój nowy program pt. "Orzeł czy Reszka", gdzie dwie znane pary udają się na niezapomniane wakacje, a rzut monetą decyduje o tym, czy będzie to wypoczynek w luksusie, czy też będą zmuszeni wyliczać każdy grosz. W ostatnim odcinku drugiego sezonu w programie zagościła ulubieńca fanów z "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska i jej przyjaciółka Malwina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Perypetie z ich wspólnej podróży i szalone pomysły Dagmary wprawiały w osłupienie, ale i bawiły do łez. Ostatnie chwile odcinka przebiegły jednak w możliwie najgorszej atmosferze i zakończyły się czymś, czego nikt był w stanie przewidzieć. Na wieńczącej wyjazd kolacji Malwina i Kaźmierska rozkoszowały się lokalnymi smakołykami, popijały wino i rozmawiały o planach na przyszłość. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2.
Minister zdrowia nagle zmienia zasady kwarantanny. Szumowski złapałby się za głowę
3.
Niepokojące informacje napływają z Kancelarii Prezydenta. TVP przed chwilą ujawniło

Nagle "Królowa" dostała telefon, a gdy go odebrała zapadła niepokojąca cisza. W pierwszej chwili nie była w stanie wykrztusić z siebie nawet słowa, a dopiero widząc przejęcie Malwiny, zalewając się łzami, wyznała, że właśnie zmarła jej ukochana babcia Ela. W tak przykrych okolicznościach celebrytka oświadczyła, że nie jest w stanie dłużej uczestniczyć w nagraniach, dlatego odcinek został natychmiast przerwany. Choć przygoda miała być niezapomnianą, nikt nie był w stanie przewidzieć, że podczas niej rozegra się taki dramat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z rana. Nie żyje wielki artysta, znamy przyczynę śmierci
  2. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
  3. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Roksana Węgiel pierwszy raz poprosiła fanów o pomoc
  4. Nieznane nagranie Katarzyny W. Opowiedziała w nim, co się z nią działo w więzieniu
  5. Daniel Martyniuk zmyślił historię, oczerniając niewinnych ludzi? Sprawa ma trafić do sądu

Źródło: TVN Player

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News