Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje

Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje Źródło: youtube.com TTV

W kolejnych odcinkach reality show "Królowe życia" czeka nas kilka sporych zaskoczeń. Zdecydowanie największym będzie ciąża jednej z gwiazd programu. Niestety są też złe wieści, będą potrzebne operacje.

Program "Królowe życia" to prawdziwy hit stacji TTV. Show cieszy się wysoką oglądalnością i wylansowało kilka gwiazd, a najjaśniejszą z nich jest niewątpliwie Dagmara Kaźmierska. W kolejnych odcinkach ósmego sezonu czeka nas wiele zaskoczeń. Będzie ciąża, a widzowie będą drżeli o zdrowie uczestniczki.

Gwiazda programu Królowe życia w ciąży

W ubiegłym roku Dagmara przeżyła bardzo poważny wypadek, w wyniku którego doznała ciężkiej kontuzji nogi. Gwiazda z początku trafiła na nieodpowiednich lekarzy, ale na szczęście w końcu znalazł się odpowiedni specjalista, który zajął się jej nogami. Królowa życia nie zamierza się poddawać i choć radzi sobie coraz lepiej, potrzebne będą kolejne operacje. Musi być w dobrej formie, bo niedługo może będzie musiała biegać za małym dzieckiem.

Bliska przyjaciółka Dagmary, która również często pojawia się w programie, Edzia jest w ciąży i czeka na poród. Chodź obu pań nie łączą więzy krwi, to są od dłuższego czasu w bardzo bliskiej przyjaźni, więc Dagmara zapewne będzie dla noworodka jak dobra ciocia. Być może zobaczymy na wizji, jak królowa życia pomaga przyjaciółce w wychowaniu dziecka.

Inne gwiazdy "Królowych życia" staną przed nowymi wyzwaniami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko Dagmara i Edzia będą miały ręce pełne roboty. Niedawno inna królowa życia, Iza, wzięła ślub ze swoim narzeczonym. To oznacza spore zmiany w jej życiu i nowe wyzwania. Osoby prowadzące tak intensywne życie na pewno czeka wiele momentów, podczas których widzowie będą siedzieli jak na szpilkach.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyniki sekcji zwłok polityk PiS są wstrząsające. Zwrot w sprawie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Interesująco zrobiło się także u innej pary - Rafała i Gabriela. Obaj panowie niedawno zdecydowali, że pora od siebie odpocząć. Jednak rozłąka długo nie trwała, po jakimś czasie zdecydowali wrócić do siebie i naprawić stare błędy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje
  4. Już nie tylko 13. i 14. emerytura? Zaskakująca zapowiedź ws. kolejnego dodatku
  5. Gwiazdor tuż przed śmiercią wysłał SMS-a. Jego treść jest porażająca, łzy same płyną do oczu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News