Przyjaciółka Dagmary nagle przerywa milczenie. Ujawniła całą prawdę

Przyjaciółka Dagmary nagle przerywa milczenie. Ujawniła całą prawdę Źródło: instagram/queen_of_life_77

Gwiazda show "Królowe życia", przyjaciółka Dagmary, długo milczała, jednak w końcu postanowiła zrobić wyjątek i ujawnić całą prawdę. Fani czekali na to od dawna.

W programie "Królowe życia" Edzia dała poznać się widzom jako charyzmatyczna i szalona kobieta, która nie boi się wyrażać własnego, nawet najbardziej ostrego zdania. W przeciwieństwie do równie szalonej przyjaciółki, Edyta pilnie strzeże swojego życia osobistego i nie dzieli się niczym więcej prócz to co widzowie mogą dostrzec na łamach TTV. Nadszedł w końcu czas, kiedy postanowiła to zmienić. 

Przyjaciółka Dagmary przerwała milczenie. Specjalny odcinek show "Królowe życia" 

W ostatnich odcinkach programu o wiele częściej pojawiał się duet - Dagmara Kaźmierska i Jacek, a niżeli trio z Edzią w zespole. Powodem nieobecności kobiety był konflikt z Kaźmierską, który finalnie udało im się załagodzić. Nie da się również ukryć, że do niedyspozycji mogła przyczynić się także ciąża Edyty, o której kolorowa prasa rozpisuje się od kilku miesięcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najpierw spekulowano, czy bohaterka rzeczywiście spodziewa się dziecka, a gdy plotki zostały oficjalnie potwierdzone dyskutowano o tym kto będzie ojcem maleństwa. Fani "Królowych" byli wręcz przekonani, że przyszłym tatą jest przyjaciel Edzi i Dagmary - Jacek, którego widzowie łączyli najpierw w parę z Kaźmierską, a później właśnie z Edytą. 

W końcu okazało się, że bohaterka długo ukrywała partnera, z którym spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W jednym z odcinków Edzia postanowiła przerwać milczenie i oficjalnie pochwalić się, że od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczym Adamem, z którym nawet planuje ślub

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

 

Gwiazda TTV ujawniła wówczas, że ceremonia odbędzie się w bajecznej Wenecji, gdzie zabierze kamery stacji, by widzowie mogli towarzyszyć jej w tak wyjątkowym dniu. Mimo iż Edyta stara się trzymać ukochanego z dala od ciekawskich mediów przyznała, że nie wyobraża sobie bez niego życia. Sympatycy show nie mogli wyjść z podziwu, bowiem zupełnie nie wiedzieli o skrzętnie skrywanym związku swojej ulubienicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Włożyła swoich synów do piekarnika i go uruchomiła. Chwilę później stało się najgorsze, co można sobie wyobrazić
  4. Już niedługo spadnie śnieg, jednak prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero potem. Synoptycy łapią się za głowy
  5. Nie przyjęli księdza po kolędzie. Później dostali list, który budzi wściekłość

Źródło: wiesz.io

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News