Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat Źródło: kadr programu "Orzeł czy Reszka"

Dagmara z show pt. "Królowe życia" doświadczyła czegoś możliwie najgorszego. W czasie nagrań do programu producenci nagle musieli zrezygnować z nagrywania odcinka. Niespodziewana śmierć wszystko zmieniła.

"Królowe życia" przyniosły jej tak niebywałą popularność, że stacja zaczęła zapraszać ją do kolejnych programów, gdzie fani mogą poznać ją od nieco innej strony. Jakiś czas temu wyemitowano kolejny odcinek programu pt. "Orzeł czy Reszka", gdzie Dagmara i jej oddana przyjaciółka i stylistka Malwina Wędzikowska, zmierzyły się z klimatycznym Berlinem. Nikt jednak nie był w stanie przewidzieć, że nagrania zakończy taka tragedia. 

Gwiazda show "Królowe życia" przeżyła dramat. Śmierć przyszła nagle 

Stacja TTV sukcesywnie realizuje swój nowy program "Orzeł czy Reszka", gdzie dwie znane pary udają się na niezapomniane wakacje, a rzut monetą decyduje o tym, czy będzie to wypoczynek w luksusie, czy też będą zmuszeni wyliczać każdy grosz. W ostatnim odcinku drugiego sezonu w programie zagościła ulubieńca fanów z "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska i jej przyjaciółka Malwina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Perypetie z ich wspólnej podróży i szalone pomysły Dagmary wprawiały w osłupienie, ale i bawiły do łez. Ostatnie chwile odcinka przebiegły jednak w możliwie najgorszej atmosferze i zakończyły się czymś, czego nikt był w stanie przewidzieć. Na wieńczącej wyjazd kolacji Malwina i Kaźmierska rozkoszowały się lokalnymi smakołykami, popijały wino i rozmawiały o planach na przyszłość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać

2. Polacy w centrum epidemii wirusa Wuhan. Bardzo niepokojące wiadomości

Nagle "Królowa" dostała telefon, a gdy go odebrała zapadła niepokojąca cisza. W pierwszej chwili nie była w stanie wykrztusić z siebie nawet słowa, a dopiero widząc przejęcie Malwiny, zalewając się łzami wyznała, że właśnie zmarła jej ukochana babcia Ela. W tak przykrych okolicznościach celebrytka oświadczyła, że nie jest w stanie dłużej uczestniczyć w nagraniach, dlatego odcinek został niezwłocznie przerwany. Choć przygoda miała być niezapomnianą nikt nie był w stanie przewidzieć, że podczas niej rozegra się taki dramat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Martyniuk nie może dojść do siebie. Nawet najwierniejsi fani nie mogli przewidzieć tak nieprawdopodobnego obrotu spraw
  4. Skandal w "Sanatorium miłości". Haniebne zachowanie uczestnika, przyznał się do wielokrotnej zdrady
  5. Kierowcy nie unikną nowej opłaty. Jeśli masz konkretny samochód, będziesz musiał zapłacić

Źródło: tvn player

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News