Dagmara z "Królowych życia" w zalana krwią. W sieci pojawiło się zdjęcie, co się stało?

Dagmara z "Królowych życia" w zalana krwią. W sieci pojawiło się zdjęcie, co się stało? Źródło: Instagram queen_of_life_77

"Królowe życia": Jedna z największych gwiazd uwielbianego programu wygląda przerażająco. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że celebrytka jest zalana krwią. Dagmara Kaźmierska wygląda, jakby przeszła bardzo poważny wypadek. Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia idolki. Wiemy, co doprowadziło kobietę do takiego stanu.

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" lubi szokować i wzbudzać kontrowersje. Jej przebojowość i nieposkromiony charakter sprawił, że celebrytka z miejsca podbiła serca telewidzów. Fani zdają sobie sprawę z nieobliczalności swojej idolki, dlatego ostatnie zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, naprawdę ich zszokowało. Dagmara Kaźmierska postanowiła zapozować do bardzo nietypowej fotografii. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że gwiazda potrzebuje natychmiastowej pomocy. Niektórzy martwią się, że doszło do komplikacji po wypadku samochodowym, któremu celebrytka uległa w przeszłości.

"Królowe życia": Dagmara pokazała wstrząsające zdjęcie

Na profilu aktora, Antka Królikowskiego, pojawiło się zdjęcie z Dagmarą Kaźmierską z programu "Królowe życia", która ostatnio broniła go przed zbulwersowanymi fanami. Fotografia wzbudziła spore emocje wśród internautów. Wygląd celebrytki jest naprawdę przerażający. Wszystko wygląda tak, jakby jej zdrowiu i życiu groziło naprawdę poważne niebezpieczeństwo. Twarz kobiety jest zalana krwią, która spływa po jej szyi, plamiąc ubrania. Rękę Dagmary przytrzymuje temblak, również poplamiony krwią. Dłoń gwiazdy została zabezpieczona niebieskim opatrunkiem, który stosuje się w przypadku poważnych urazów. Bohaterka "Królowych życia" wygląda tak, jakby niedawno uczestniczyła w bójce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opis, który pojawił się pod zdjęciem, wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. 

- Z Królową na planie "Pętli". Dziękuje Dagmarze Kaźmierskiej za to spotkanie, super energię i dużo uśmiechu! Mam nadzieje, że już masz się dobrze - napisał Antoni Królikowski.

Wszystko wskazuje na to, że straszny wygląd gwiazdy programu "Królowe życia" jest wynikiem bardzo umiejętnej charakteryzacji. Kreacja jest tak przekonująca, że mimo zapewnień Antka, niektórzy fani nadal nie wierzą, że Dagmara Kaźmierska czuje się dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Dagmara z "Królowych życia" w zalana krwią. W sieci pojawiło się zdjęcie, co się stało?

3. Wielokrotnie wzywali pogotowie. Bliscy patrzyli jak babcia powoli umiera

Oliwy do ognia dodał komentarz samej celebrytki, która zażartowała, że po zdjęciach nadal dochodzi do siebie, mimo że nadal kuleje. Jej kolega z planu odniósł się do tej wypowiedzi, życząc gwieździe dużo zdrowia. Myślicie, że bohaterka show "Królowe życia" naprawdę uległa jakiemuś nieprzyjemnemu incydentowi? A może świetnie wciela się w swoją rolę?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje 32-letni ulubieniec fanów, osierocił małe dzieci
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Nagła zmiana w ostatniej chwili ws. zaprzysiężenia Andrzeja Dudy. Miało być inaczej
  4. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  5. Dramat młodszej córki Marty Kaczyńskiej. Jest zdruzgotana
  6.  
  7. Magda Gessler drży o życie swojego męża. Sytuacja jest bardzo poważna

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News