Dagmara z "Królowych życia" przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Nagranie nigdy miało nie wypłynąć

Dagmara z "Królowych życia" przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Nagranie nigdy miało nie wypłynąć Źródło: Tik Tok/marianomarianooo

"Królowe życia" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. Produkcja jest niekwestionowanym hitem antenowym. Bohaterowie biorący w niej udział niemal natychmiast zdobyli status celebrytów. Ulubienicą telewidzów jest niewątpliwe charyzmatyczna Dagmara Kaźmierska. Ostatnio w sieci pojawiło się tajemnicze nagranie z celebrytką w roli głównej.

"Królowe życia", reality show emitowane przez telewizję TTV, przyciąga przed ekrany tłumy telewidzów. Szczególną sympatię odbiorców budzi kontrowersyjna Dagmara Kaźmierska. Gwiazda chętnie wykorzystuje swoje pięć minut sławy, a jej perypetie dostarczają fanom dużo rozrywki. Celebrytka jest bardzo aktywna także w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się chwilami z prywatnego życia. Nie stroni również od gorących dyskusji z obserwatorami.

"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska przyłapana z tajemniczym mężczyzną

Dagmara Kaźmierska słynie nie tylko z życia pełnego blichtru i przepychu, ale również z mrocznej przeszłości. Kilka lat temu została skazana na karę pozbawienia wolności za stręczycielstwo i czerpanie korzyści finansowych z nierządu. Była również obecna przy strzelanie, podczas której jej były partner, Paweł K., zastrzelił gangstera o pseudonimie "Szpila".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Celebrytka unika publicznego dzielenia się informacjami o swoim życiu uczuciowym. Wiemy jednak, że zarówno związek z Pawłem K., jak i z ojcem syna gwiazdy programu "Królowe życia" zakończył się fiaskiem. Dagmara odrzuciła również oświadczyny wieloletniego przyjaciela, Jacka. Według pogłosek jest obecnie w związku i planuje wziąć ślub. Czy wybrankiem jest tajemniczy mężczyzna z nagrania, które ostatnio wyciekło do sieci?

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko epidemii w Polsce. Tym razem nie na Śląsku

2. Czym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało

Tajemnicze nagranie miało nigdy nie wypłynąć

Na platformie Tik Tok pojawiło się nagranie, na którym gwiazda show "Królowe życia" wystąpiła z mężczyzną o pseudonimie Mariano. Na filmie para leży na kanapie. Towarzysz celebrytki opiera głowę na jej ramieniu. Dagmara często zerka na mężczyznę i bawi się włosami. Na profilu tajemniczego przyjaciela możemy znaleźć wiele innych filmów, w których występuje kontrowersyjna bohaterka. Myślicie, że królowa życia jest zakochana?

@marianomarianooo

##dagmarazkrólowychżycia ##dagmarakaźmierska ##króloweżycia ##siku

♬ Dagmara i Marian - marianomarianooo

Najlepsze newsy dnia:

  1. O2: Koronawirus mutuje? Chińscy naukowcy zauważyli nowe objawy choroby
  2. Wielki sekret Dawida Kubackiego wyszedł na jaw. Dorobił się wstydliwego pseudonimu. Nikt w niego nie wierzył
  3. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  4. Zauważyła u córki dziwne, czerwone plamki. Szybko pokryły prawie całe ciało, w szpitalu lekarze załamali ręce
  5. Skandaliczna sytuacja na myjni w polskim mieście. Kobieta zamiast samochodu myła psa, uciekła przed policją
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu


Źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News