Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość

Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość Źródło: Instagram / queen_of_life_77

Królowe życia nieustannie zaskakują swoich widzów. W jednym z odcinków Jacek w końcu stracił cierpliwość i powiedział kilka słów na temat pobytu w szpitalu psychiatrycznym jednej z uczestniczek.

"Królowe życia" na stałe zagościły już na antenie TTV, sprawiając, że fani nie mogą odejść od telewizorów. Każdego dnia dostarczana jest im rozrywka, która powoduje, że śmieją się do łez. Tym razem jednak zabawnie nie było. W jednym z odcinków Jacek już nie mógł wytrzymać. 

"Królowe życia" zaskakują swoich widzów

Odcinek programu "Królowe życia", w którym nie dochodziło by do potyczek słownych pomiędzy Dagmarą, a Jackiem prawie się nie zdarzają. Kobieta z tak wybuchowym temperamentem, często wyprowadza przyjaciela z równowagi. Chociaż oboje utrzymują, że pomiędzy nimi nie ma nic więcej, jak tylko przyjaźń, to niektóre ich kłótnie, przypominają ostrą wymianę zdań starego małżeństwa. 

Tak było właśnie i w jednym z odcinków, kiedy Jacek nie wytrzymał. Zgodnie z jego słowami, Królowa życia musi się wybrać do szpitala psychiatrycznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda z programu "Królowe życia" trafi do szpitala psychiatrycznego?

Dagmara Kaźmierska tuż po wypadku, kiedy jeszcze jeździła na wózku, zaprosiła do mieszkania swojego przyjaciela Jacka. Gwiazda programu "Królowe życia" pochwaliła mu się przy okazji swoim nowym zakupem. Mężczyzna, który zobaczył, co kupiła Dagmara nie mógł uwierzyć własnym oczom. 

Jacek ujrzał nową parę szpilek Dagmary i nie wytrzymał. Powiedział jej parę niemiłych słów, zaznaczając, że zanim założy parę nowych butów będzie musiała jeszcze długo poczekać. Rozwścieczony Jacek powiedział jej, że powinna zacząć się leczyć w szpitalu psychiatrycznym. 

- Ty jesteś stuknięta? Nie możesz chodzić. Już szukam jakiegoś doktora psychiatry, bo ten tutaj to chyba coś przegapił - powiedział Jacek, wystukując coś na telefonie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

 

Jak się okazało, Dagmara nie pojechała do szpitala. A już niebawem będzie mogła założyć swoje buty. Okazuje się, że kobieta już wraca do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News