Edzia z Królowych Życia przestała milczeć. Zdradziła kulisy związku i programu

Edzia z Królowych Życia przestała milczeć. Zdradziła kulisy związku i programu Źródło: WP TV

Edzia z programu Królowe Życia zdradza kulisy swojego ślubu w Wenecji. Przyjaciółka Dagmary postanowiła przerwać milczenie, nie obyło się bez wzruszających chwil.


Królowe Życia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych, Widzowie z zapartym tchem śledzą perypetie bohaterów, których życie znacznie różni się od codzienności przeciętnego Kowalskiego. Poza tytułowymi Królowymi, w programie możemy śledzić też perypetie ich rodziny i znajomych. Wśród nich jest Edzia - przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej.

Edzia i Dagmara mieszkają w Kłodzku. O życiu tej pierwszej nie wiemy zbyt wiele - Edzia bardzo chroni swoją prywatność. W ogóle nie korzysta z mediów społecznościowych. Widzowie przypuszczają, że jest mniej więcej w podobnym wieku, co jej przyjaciółka Obie kobiety podbiły serca widzów - szczególnie lubiane jest jej poczucie humoru.

Edzia z programu Królowe Życia wzięła ślub w Wenecji

Jak donosi Pudelek, nieobecność Edzi w programie była spowodowana nie tylko konfliktem z przyjaciółką - kobieta spodziewa się podobno dziecka. Jego ojcem nie jest Jacuś, a Adaś. Edzia niedawno wzięła z nim ślub w Wenecji, podczas którego towarzyszyła im ekipa z TTV. W trakcie wycieczki do Włoch kobieta opowiedziała o początkach gorącego romansu. Mówiła, że nie może żyć bez ukochanego. Dagmara w trakcie tego wyznania nie kryła wzruszenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obie panie w towarzystwie kamer telewizyjnych spacerowały wieczorową porą po romantycznych, włoskich uliczkach. Szukały najpiękniejszego bukietu ślubnego. Tymczasem Adaś, wybranek Edzi, spędzał czas na swoim wieczorze kawalerskim. 

Przyjaciółka Dagmary jest w ciąży

Edzia, która niedawno wzięła ślub w Wenecji, spodziewa się dziecka. Jej pierwszy potomek narodzi się w marcu. Internautki bardzo pozytywnie zareagowały na tę wiadomość. Życzą jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Edzia, szczęścia i miłości. Dagmara, bardzo Was lubię, podziwiam i dużo zdrowia Ci życzę - napisała jedna z fanek na łamach Pudelka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. Nowy pomysł na sfinansowanie emerytur. Kościołowi się nie spodoba
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News