Koniec pewnej epoki. Dagmara z "Królowych życia" podjęła decyzję, teraz nie ma odwrotu

Koniec pewnej epoki. Dagmara z "Królowych życia" podjęła decyzję, teraz nie ma odwrotu Źródło: Instagram

"Królowe życia" bardzo ją zmieniły. Teraz, kiedy jej życie nabrało kolorów, a stan jej zdrowie poprawia się, mogła podjąć ważną decyzję. Sekret zdradziła jednemu z dziennikarzy. Powie o tym w telewizji?

Dagmara z programu "Królowe życia" podjęła bardzo poważną decyzję. W jej przypadku to decyzja na całe życie. Już nie ma odwrotu, słowo się rzekło, a rezolutna blondynka na pewno dopnie sprawę do końca.

"Królowe życia" - Dagmara jest zakochana po uszy. Wiek wybranka zaskakuje

Dagmara Kaźmierska uwielbia szokować, a fanom po raz kolejny opadła szczęka. Okazuje się, że być może już niedługo czeka nas prawdziwie królewski ślub. Do tej pory wiele osób łączyło ją ze swoim bliskim przyjacielem Jackiem, z którym występuje w programie. Poza kamerami Dagmara Kaźmierska spędza czas na romantycznych randkach i wygląda na to, że wpadła po uszy.

- Tu to mi się naprawdę trafiło! Młodszy ode mnie! O dwa lata. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi te moje wszystkie jazdy. Kocha mnie, jest porządny i ma zasady! Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził... jest przystojny... To, że on mnie chce, to ja się dziwię! - opowiedziała podekscytowana Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Wirtualną Polską. Jest zdecydowana na zamążpójście.

Dagmara Kaźmierska jeszcze nie może pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, Dagmara Kaźmierska nie pochwaliła się jeszcze zaręczynową błyskotką. Serialowa "sroczka" na pewno prędzej czy później to zrobi i ogłosi nowinę wszystkim.

- Pierścionka jeszcze nie było, ale będzie, ślub też będzie. Nie mogę wszystkiego pokazywać, bo chcę mieć coś dla siebie. Tę jedną rzecz - mówi sekretnie "Królowa życia".

Dzisiaj grzeje: 1. Meghan Markle i książę Harry stracą tytuły. Muszą oddać Brytyjczykom pieniądze
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Dagmara Kaźmierska nie tak dawno, bo 3 lata temu, rozstała się z ojcem swojego jedynego i ukochanego synka, Conana. Polubiła swój stan singielstwa, ale brakowało jej bliskości i uczucia. Nie wiadomo, od kiedy spotyka się ze swoim o 2 lata młodszym partnerem, ale z jej wypowiedzi wynika, że to poważna relacja i jest pewna tego, że akurat z tym mężczyzną chce spędzić resztę swojego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Z ostatniej chwili. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Kot czy pies, co zobaczyłeś najpierw? Odpowiedź zdradzi największe sekrety Twojej psychiki
  5. Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News