"Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka

"Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka Źródło: Instagram / Dagmara Kaźmierska

"Królowe życia" przyniosły Dagmarze Kaźmierskiej ogromną popularność. Celebrytka z dużym zaangażowaniem prowadzi więc swoje konto na Instagramie, gdzie niedawno ukazało się jej zdjęcie z młodym mężczyzną. Wielu fanów bohaterki programy wyznaje, że u jej boku zdecydowanie wolą widzieć Jacka.

"Królowe życia" cieszą się w ostatnim czasie szybko rosnącą popularnością. Bez wątpienia przyczynia się do tego udział w barwnej, charyzmatycznej Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka nie ukrywa, że ma za sobą trudną przeszłość, z którą całkowicie zerwała. Dziś skupia się przede wszystkim na rozwijaniu kariery medialnej oraz wspomaganiu wchodzącego obecnie w dorosłość syna.

"Królowe życia": Dagmara pokazała zdjęcie z przyjacielem

Dagmara z dużym zaangażowaniem prowadzi także swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 759 tys. osób. Każdy post zbiera więc przy tym setki polubień oraz komentarzy. Szczególne emocje wśród internautów wywołał ostatni wpis, do którego celebrytka dołączyła zdjęcie z młodym mężczyzną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi, którzy po godzinie czują, jakby byli rodzeństwem. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło nam życie. Ale jak to mówią - nie ma przypadkowych spotkań - napisała Dagmara pod fotografią.

Kim jest mężczyzna u boku celebrytki?

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

Warto zaznaczyć, że Piotr Wąsiński nie jest partnerem bohaterki "Królowych życia". Para jedynie się przyjaźni, a Dagmara, jak twierdzi część fanów, spędza także dużo czasu z żoną swego znajomego. Co ciekawe, niektórzy komentujący bardzo szybko stwierdzili, że choć celebrytka i mężczyzna ze zdjęcia ewidentnie doskonale się dogadują, wolą widzieć przy jej boku znanego z telewizyjnego formatu Jacka. To on dotąd zdawał się bowiem pozostawać jej najlepszym przyjacielem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. W sieci pojawiło się bardzo stare zdjęcie Kingi Rusin. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała, nie przypomina dawnej siebie
  4. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok
  5. Witolda Pyrkosza kochały miliony Polaków. Umarł przez straszną chorobę, która może zaatakować każdego
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News