Rafał z Królowych życia usłyszał od ukochanego przykre słowa. Gabriel nie miał dla niego litości

Rafał z Królowych życia usłyszał od ukochanego przykre słowa. Gabriel nie miał dla niego litości Źródło: screen/pudelek

Znany z programu "Królowe życia" Rafał usłyszał od swojego partnera wyjątkowo przykre słowa. Wolałby nie usłyszeć takich słów od swojego Gabriela.

Program "Królowe życia" pokazuje nie tylko życie bogatych Polek, ale także pary dwóch zamożnych mężczyzn - Gabriela Seweryna i jego partnera, Rafała Grabiasa. Obaj są wyjątkowo barwnymi postaciami, to też szybko zdobyli ogromne grono fanów. Szczególnie w pamięci utkwiły widzom sceny ich płomiennych kłótni.

Znani z programu "Królowe życia" Gabriel i Rafał miewają ostre kłótnie

Nie da się ukryć, że Gabriel i Rafał to postacie, które wzbudzają sporo emocji. Sam fakt, że para jednopłciowa jest pokazywana jako jedni z bohaterów telewizyjnego show, to spory przełom w polskiej telewizji. Ponadto ich wyjątkowo emocjonalne charaktery, sprawiły, że wiele osób chętnie ogląda ich perypetie na ekranie.

Rafał przyznał, że Gabriel jest osobą, która nie przebiera w słowach. Zdradził, że nieraz usłyszał od niego sporo gorzkich i upokarzających słów, po których nie mógł się pozbierać. Grabias nazwał Gabriela "mistrzem bezpośrednich przytyków". Chodzi oczywiście o historie dotyczących ubioru, który dla obu panów jest niezwykle ważny. Niejednokrotnie Gabriel w ostrych słowach krytykował ubiór partnera.

Ciekawa anegdota gwiazdorów

Obaj panowie ostatnio rozmawiali z Pudelkiem, właśnie na temat swojego zamiłowania do ubioru i czasami ostrej krytyki, jakiej nie szczędzą. Gabriel przyznał, że czasami ludzie pytają go o ocenę stylizacji, a on nie lubi tego robić, bo zdaje sobie sprawę, że jest bardzo krytyczny i czasem brutalny w tym, co robi.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża. Prawie zwymiotowała
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Przytoczyli również anegdotę z pewnego wyjazdu zagranicznego. Gdy wychodzili z ekskluzywnego butiku, zobaczyli pięknie ubraną kobietę, jednak jeden element ubioru im nie pasował - jej futro. Gabriel powiedział wtedy, że na głos skomentował, że "taka ładna Pani, a ten model to chyba z ubiegłego roku". Właścicielka futra szybko zripostowała, mówiąc, że "tacy przystojni panowie, a tak niemiło komentują wygląd innych".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nagranie ma miliony wyświetleń. Ocalony z pożaru kangurek dziękuje za ratunek, nie da się powstrzymać łez
  4. Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szczere wyznanie w The Voice Kids. Chodzi o niego i Cleo
  5. Porażające odkrycie w polskim mieście. Zrobili z ciałem kobiety niewyobrażalne rzeczy, nawet policja jest wstrząśnięta

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News