Dagmara nie wytrzymała, nie mogła przemilczeć sprawy. Oburzające zachowanie na oczach tysięcy

Dagmara nie wytrzymała, nie mogła przemilczeć sprawy. Oburzające zachowanie na oczach tysięcy Źródło: youtube/Wirtualna Polska

Gwiazda "Królowych życia" nie mogła przemilczeć sprawy. Dagmara nie szczędziła ostrych słów. Wszystko działo się na oczach tysięcy jej fanów.

Show "Królowe życia" pozwoliło widzom poznać ją jako charyzmatyczną, szaloną kobietę, które zawsze ma swoje zdanie i, co najważniejsze, nie boi się go wyrażać. Chyba każdy zgodzi się, że bezpośrednie słowa Dagmary niejednokrotnie wprowadziły spore zamieszanie, a finalnie prowadziły do sprzeczki, choć właśnie za to sympatycy programu pokochali ją najbardziej. Tym razem mogli jednak przeżyć wielki szok, widząc zachowanie swojej ulubienicy. 

Gwiazda "Królowe życia" nie wytrzymała. Padły ostre słowa 

Jeszcze nie tak dawno Dagmara Kaźmierska uchodziła za najbardziej ciętą bohaterkę "Królowych", jednak wypadek wiele zmienił w jej życiu i, choć gwiazda wciąż nie stroni od kąśliwych komentarzy czy wyrażania swoich emocji, rozważniej dobiera słowa, a większość nerwowych sytuacji stara się po prostu przemilczeć. Mimo iż ze względu na jej mroczą przeszłość, gdy po byciu tzw. burdelmamą trafiła do więzienia, hejterów jej nie brakuje, Dagmara skupia się jedynie na wiernych fanach i to im poświęca całą swoja uwagę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnimi czasy doszło jednak do sytuacji, w której Kaźmierskiej puściły nerwy. Na oficjalnym Facebooku stacji TTV pojawiło się zdjęcie "królowej' prosto z sali rehabilitacyjnej, gdzie ta dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów wsparcia, ale jedna z internautek nie zamierzała okazywać jej współczucia: 

- Ćwiczy, żeby jak najszybciej z burdelu uciekać hahaha - napisała. 

Dagmara nie zwlekała ani chwili i błyskawicznie odpowiedziała hejterce, odpłacając pięknym za nadobne. Wymianę zdań mogły śledzić tysiące internautów, a niektórzy zastanawiają się, czy celebrytka, tym razem aby nie przesadziła. 

Dzisiaj grzeje: 1Rozgłos dały jej największe hity puszczane w TVP, Polsacie i TVN. Właśnie podano informacje o jej tragicznej śmierci

2. Wszyscy myślą, że jest jej dziadkiem. Pomimo ogromnej różnicy wieku para stara się o dziecko

- Droga Pani Sylwio. A dlaczego miałabym uciekać z burdelu? Ucieka się przed policją lub jak biją. Ale żeby z burdelu uciekać – pierwsze słyszę. Proszę zapytać męża, czy uciekał (bo zakładam, że odwiedzał tego typu przybytki – choć mogę się mylić). Lub polecam pani przyjąć się do pracy (z Pani urodą zarobek z pewnością nie będzie imponujący, ale z czasem nadrobi pani umiejętnościami – mam nadzieję). I gwarantuję: tak się pani spodoba praca w burdelu, że nie będzie pani myśleć o żadnej ucieczce. Pozdrawiam serdecznie - odpowiedziała Dagmara. 

facebook/ttv

Najlepsze newsy dnia:

  1. Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znać
  2. Piotr Żyła nie traci humoru po słabym występie. Przezabawna wypowiedź skoczka
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News