Burza pod zdjęciem Dagmary z Królowych życia w maseczce. Odpowiedziała zdumiewającymi słowami, smutne

Burza pod zdjęciem Dagmary z Królowych życia w maseczce. Odpowiedziała zdumiewającymi słowami, smutne Źródło: youtube Wirtualna Polska

"Królowe życia" na trwałe zadomowiły się w rodzimym show-biznesie. Największą gwiazdą programu jest bezsprzecznie Dagmara, która otrzymała nawet swój własny program, jednak jej jednym z najbardziej ulubionych form kontaktu z fanami jest Instagram i to właśnie tam ostatnio rozpętała się dyskusja.

"Królowe życia" to program nadawany przez TTV, który pozwolił widzom poznać niezwykle barwne jednostki, a jedną z nich jest właśnie Dagmara Kaźmierska. Ostatnio oberwało jej się za udostępnione zdjęcie.

Królowe życia są bardzo aktywne w mediach społecznościowych

Królowe życia chętnie dzielą się tym jak wygląda ich życie i obszernie relacjonują to na Instagramie. Fani na bieżąco informowani są o wszelkich wycieczkach czy wyjściach do restauracji. Ostatnio Dagmara Kaźmierska wstawiła na swój profil zdjęcie, przez które znalazła się w ogniu krytyki jednej z obserwatorek. Na fotografii widzimy pozujące na lotnisku w Doha "Królowe życia" w maseczkach ochronnych. Jedna z obserwatorek postanowiła je udostępnić i skomentować, że maseczki nie są przeznaczone dla osób takich jak Dagmara, a dla osób chorych oraz personelu medycznego. Potraktowane to zostało jak swoisty sposób na wstawienie modnego zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Postanowiła odpowiedzieć

Królowe życia nie pozostawiają niedokończonych spraw, dlatego też Dagmara odpowiedziała na zarzuty, które otrzymała od obserwatorki. Podkreśliła, że wstawione zdjęcie zrobione zostało dwa tygodnie temu, a więc jeszcze przed faktem kiedy zaczęto mówić, że maseczki nie są zbytnią ochroną dla noszącego i powinno się ich używać kiedy to my jesteśmy chorzy. Gwiazda korzystając z miejsca takie jak lotnisko, gdzie przewija się dużo ludzi, postanowiła skorzystać z tej formy ochrony, która wydawała jej się wtedy dobrym rozwiązaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska: rodzice i 7-miesięczne dziecko mają koronawirusa. Zdumiewająca decyzja szpitala

2. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły

Dagmara zwraca uwagę na to zachowanie

Gwiazda jednocześnie zwróciła uwagę, że pomimo jej dobrych intencji w stawieniu posta zawsze znajdzie się ktoś, kto postanowi skomentować je w negatywny sposób i nazwała to odbieraniem sobie szansy na bycie szczęśliwym. W prywatnej odpowiedzi, którą udostępniła na swoim instastories zapytała czy komentująca nie ma lepszego zajęcia niż "pastwieniem się nad czyimiś zdjęciami". Pod udostępnionym zdjęciem dopisała, iż pochodzi ono sprzed dwóch tygodni, a teraz królowe życia spędzają czas w domowym zaciszu, przestrzegając zaleceń wystosowanych przez rząd.

Źródło: Instagram/queen_of_life_77

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Znienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemią
  3. Każdy senior powinien zrobić jedną, kluczową rzecz w walce z koronawirusem. Chodzi o emeryturę
  4. Maryla Rodowicz przekazała fanom powalającą wiadomość dot. koronawirusa. Przecierają oczy ze zdumienia
  5. Weronika Rosati pokazała, jak w USA chronią się przed koronawirusem. Widok nie napawa optymizmem
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

Źródło: Instagram/queen_of_life_77

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News