Ależ nowina! Królowa życia potwierdza ciążę, ojcem nie jest Jacek

Ależ nowina! Królowa życia potwierdza ciążę, ojcem nie jest Jacek Źródło: instagram/queen_of_life_77/

Gwiazda programu "Królowe życia" potwierdziła radosną nowinę, zdradzając, że spodziewa się dziecka. Fani przeżyli szok, gdy się dowiedzieli, że ojcem wcale nie jest Jacek.

Widzowie show "Królowe życia" wciąż nie mogą uwierzyć, że ich ulubienica niebawem powita na świecie potomka. Długo spekulowano, czy gwiazda rzeczywiście spodziewa się dziecka, jednak gdy zaczęto już wątpić w pogłoski, ona wszystko potwierdziła. Radości nie ma końca, choć jak się okazało, ojcem maleństwa jest ktoś zupełnie inny, niż zakładali internauci. 

Niesamowite. Gwiazda show "Królowe życia" zostanie mamą

Nie da się ukryć, że największą sympatią w oczach widzów "Królowych" cieszy się charyzmatyczna i jednocześnie burzliwa trójka: Dagmara, Edzia i Jacek. Przyjaciele dostarczają swoim fanom wiele emocji, a jakiś czas temu dostarczyli ich jeszcze więcej, gdyż oddana przyjaciółka Kaźmierskiej potwierdziła, że jest w ciąży

Media już od jakiegoś czasu donosiły, że przebojowa Edzia spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jednak brak odzewu z jej strony zasiał wśród obserwatorów ziarnko niepewności. Tymczasem 7 sezon serialu TTV rozwiał wszelkie wątpliwości, bo przyszła mama oficjalnie potwierdziła w nim, że spodziewa się potomka, o czym nawet Dagmara dowiedziała się zupełnym przypadkiem. Szczęścia jednak nie ma końca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ojcem nie jest Jacek 

Gdy tylko pojawiły się pierwsze plotki o ciąży Edzi fani zaczęli spekulować, że ojcem z pewnością jest jej wieloletni przyjaciel Jacek, którego życie widzowie również mogą obserwować w "Królowych". Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy wyszło na jaw, że bohaterka programu jest związana z zupełnie innym mężczyzną, z którym zamierza pobrać się w Wenecji. 

Dzisiaj grzeje: 1. 500 plus? Niektórzy dostaną 250, 100 złotych. Zapomnieli o jednym, ważnym szczególe
2. 
Zaskakujące zdjęcie Rydzyka z młodości. Miał narzeczoną?

Szczęśliwcem jest niejaki Adam, którego Edzia woli jednak trzymać z dala od kamer. Fani mogą być mimo to spokojni, przyszły tata pojawił się bowiem na antenie TTV. W jednym z odcinków 7 sezonu Dagmara i Jacek pojechali do bajecznej Wenecji, by wesprzeć przyjaciółkę w czasie ślubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Myślała, że jej objawy wywołane są przez ciąże. W ciele kobiety rozwinął się rak trzustki
  2. Żona Kamila Stocha krytykuje media. "Nie chce należeć do tego świata"
  3. Na twarzy pojawił się jej nowotwór. Powód? Duża część kobiet robi to regularnie
  4. Nikt już nie pamięta. Niedługo przed śmiercią Zbigniew Wodecki odważył się powiedzieć kilka słów, mało kto miał tyle odwagi
  5. Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość

Źródło: eska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News