Królowa życia pogrążona była w żałobie, tragiczne wydarzenia. "Pierwszy raz w życiu przegrałam"

Królowa życia pogrążona była w żałobie, tragiczne wydarzenia. "Pierwszy raz w życiu przegrałam" Źródło: screenshot ttv

Królowe życie zdobyły serca tysięcy widzów, którzy zżyli się z bohaterami show. Ich dramaty przeżywają niemal jak własne, dlatego wieść o żałobie jednej z uczestniczek bardzo ich zabolała. Gwiazda TTV wypowiedziała bardzo przykre słowa.

Królowe życia pokazują blaski i cenie życia codziennego pięknych, pozornie szczęśliwych kobiet, które stać na wszystko. Okazuje się, że mimo ogromnego majątku nie zawsze są zadowolone, a pieniądze nie mogą być lekiem na całe zło. Tak było w przypadku jednej z uczestniczek programu, która opowiedziała o dramatycznej żałobie po śmierci ukochanej osoby.

Królowe życia nie zawsze są szczęśliwe

W jednym z odcinków hitu TTV Monika, królowa życia, obchodziła urodziny swojej mamy. Niestety, zamiast kupować tort i prezenty, udała się na cmentarz, by zapalić jej znicz. Zwierzyła się, że kobieta odeszła po walce z chorobą. Dla gwiazdy był to ogromny cios, bowiem robiła wszystko, by pomóc w wyleczeniu matki.

- Ja jestem twardą kobietą i ja o mamę walczyłam okropnie. Ja cały świat poruszyłam, ze wszystkimi lekami. Pierwszy raz w życiu przegrałam. Szkoda, że akurat ze śmiercią mamy, że nie udało mi się jej uratować - powiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika nie kryła wzruszenia na wspomnienie o ukochanej kobiecie. Żałoba była dla niej strasznym okresem. Widać, że bardzo kochała swoją mamę, a choroba najwidoczniej spadła na nią niespodziewanie i przybrała dramatyczny przebieg. Pomimo wielu prób, nie udało się uratować babci małej Nicole.

Królowa życia nadal wspomina bliską osobę

Monika dba, aby cała rodzina pielęgnowała pamięć o jej mamie. Chodzi zwłaszcza o Nicole, jej córkę, która nie miała okazji zżyć się z babcią. Mimo to dziewczynka z okazji urodzin zmarłej zrobiła dla niej laurkę, którą pozostawiła na grobie. To piękny gest, zapewne wiele znaczący dla królowej życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Niepokojące doniesienia z Warszawy. Kilkadziesiąt osób ewakuowanych, jedna nie żyje

Jak widać, mimo wszechobecnego blichtru i luksusów, w życiu bogatych piękności nie wszystko układa się tak, jak by sobie tego życzyły. Pieniądze nie gwarantują szczęścia, bowiem najważniejsza jest rodzina, miłość i zdrowie, a tych rzeczy przecież nie można nabyć za gotówkę. Warto o tym pamiętać za każdym razem, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, kiedy nie wszystko układa się po naszej myśli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: TTV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News