Syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Samochód do kasacji, "królowa życia" nie wytrzymała

Syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Samochód do kasacji, "królowa życia" nie wytrzymała Źródło: Instagram.com queen_of_life_77

"Królowe życia" zapewniły popularność nie tylko Dagmarze Kaźmierskiej, ale również jej bliskim. Jedyny syn gwiazdy, Conan, miał wypadek samochodowy, nastolatek skasował auto, które dostał w prezencie urodzinowym od matki. Na wieść o zdarzeniu kobieta straciła panowanie nad sobą.

"Królowe życia" sprawiły, że widzowie pokochali Dagmarę Kaźmierską, a przygody jej oraz jej bliskich fani śledzą z nieukrywaną ciekawością. Kiedy gwiazda dowiedziała się, że jej jedyny syn miał wypadek samochodowy, straciła panowanie nad sobą. nastolatek skasował auto, które dostał od niej w prezencie.

"Królowe życia" sprawiły, że Dagmara Kaźmierska i jej bliscy stali się prawdziwymi ulubieńcami telewidzów

Hit stacji TTV przyniósł Dagmarze Kaźmierskiej ogromną popularność. Kobieta ujęła widzów swoją szczerością i ogromnym poczuciem humoru. Ekscytację fanów wywołują również przygody jej bliskich, którzy regularnie pojawiają się w show. Do ulubieńców widzów należą m.in. najlepszy przyjaciel Dagmary, Jacek oraz jej jedyny syn, Conan.

Conan w zeszłym roku osiągnął pełnoletność, jednak mama wciąż traktuje go jak swojego małego synka. Kobieta jest bardzo opiekuńcza w stosunku do swojego jedynego dziecka i na każdym kroku powtarza, ze chłopak jest dla niej najważniejszy i nie wyobraża sobie życia bez niego. Dlatego kiedy usłyszała o jego wypadku samochodowym, zamarła z przerażenia.

Syn gwiazdy "Królowych życia" miał wypadek samochodowy, pojazd nadaje się do kasacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dagmara Kaźmierska nie umiała powstrzymać emocji na wieść o tym, ze jej jedyny syn, miał wypadek samochodowy. Conan dostał od niej auto na 18-urodziny. Gwiazda sama przeżyła rok temu dramatyczny wypadek, w wyniku którego odniosła poważne obrażenia nóg i do tej pory walczy o powrót do pełnej sprawności. Nic więc dziwnego, że informacje o rozbiciu samochodu przez jej syna tak nią wstrząsnęły.

- Idę i wieszam się, jakbyś ty umarł - powiedziała zdenerwowana Dagmara Kaźmierska na wieść o wypadku Conana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielka Polka. Rodzina przekazała tragiczne informacje
2. Kiedy kolejny etap luzowania obostrzeń? Rzecznik rządu ogłosił, co stanie się jutro

Na szczęście nastolatkowi nic się nie stało. Gwiazda była wściekła na chłopaka za jego nierozważną i zbyt szybką jazdę, która mogła doprowadzić do ogromnej tragedii. Podkreśliła również, że na kolejny samochód młody mężczyzna będzie już musiał zapracować sam.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia na czas epidemii. Dotyczą wielu polskich rodzin
  2. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)
  3. Kim jest brat Łukasza Szumowskiego? Media dotarły do informacji o Marcinie Szumowskim
  4. Oficjalnie: potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Sejmie
  5. Pilna akcja służb na terenie rządowym, na miejscu są nawet pirotechnicy. Media podały nagłe informacje o niebezpiecznej sytuacji w Warszawie
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News