Niepokojące zdjęcie Dagmary z Królowych życia w sieci. Fani zadrżeli, cierpienie jej nie opuszcza

Niepokojące zdjęcie Dagmary z Królowych życia w sieci. Fani zadrżeli, cierpienie jej nie opuszcza Źródło: Instagram / Dagmara Kaźmierska

Królowe życia przyniosły Dagmarze Kaźmierskiej ogromną popularność. W ostatnich, trudnych dla siebie miesiącach, bohaterka relacjonowała swoje zmagania o powrót do zdrowia w mediach społecznościowych. Jedno z jej ostatnich zdjęć poważnie zmartwiło fanów.

Królowe życia cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na udział w programie barwnej, charakternej Dagmary Kaźmierskiej. Bohaterka ma za sobą kryminalną przeszłość, po której zamknięciu postanowiła całkowicie odmienić swoje życie. Dziś zajmuje się więc przede wszystkim budowaniem medialnej kariery oraz opieką nad ukochanym synem, Conanem.

Królowe życia: Dagmara ma za sobą poważny wypadek samochodowy

Kaźmierska nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. W maju 2019 roku miała bowiem wypadek samochodowy, w którym ucierpiały jej nogi. Skutki zdarzenia okazały się bardzo poważne, a Dagmara musiała przejść specjalistyczne leczenie oraz długą rehabilitację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo… - pisała tuż po wypadku w mediach społecznościowych.

Niepokojące zdjęcie ulubienicy widzów

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
2. Wiadomość przekazała rodzina. Nie żyje uwielbiany aktor, Polacy pokochali go za serial na Polsacie

Chociaż wiele wskazuje na to, że Dagmara w ostatnim czasie czuła się już znacznie lepiej, jej najnowsze zdjęcie poważnie zmartwiło wielu fanów. Bohaterka "Królowych życia" musiała rozpocząć terapię nową metodą. Dotychczasowe sposoby powrotu do pełnej sprawności najpewniej nie przyniosły bowiem pożądanych skutków, a celebrytka nadal bardzo cierpi. Obserwatorzy medialnych poczynań Dagmary mają jednak oczywiście nadzieję, że terapia pomoże jej wreszcie odzyskać zdrowie, a uczestniczka popularnego programu będzie mogła wrócić do swego dawnego życia bez nieznośnego bólu, który od dłuższego czasu stał się elementem jej codziennego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewinny żart przerodził się w tragedię. Nie żyje 22-letnia Sabrina
  2. Opublikowano nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Sceny mrożą krew w żyłach (WIDEO)
  3. Wyszło na jaw dopiero po śmierci Lipko. Niewyobrażalne
  4. Niepokojące zdjęcie Dagmary z Królowych życia w sieci. Fani zadrżeli, cierpienie jej nie opuszcza
  5. W sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie Królikowskiego. Widok przyprawił fanów o szybsze bicia serca

Źródło: RMF Maxxx

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News