Dagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dziecku

Dagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dziecku Źródło: YouTube / TTV

Królowe życia zrobiły z niej ulubienicę Polaków. Tysiące widzów z ciekawością śledzi losy Dagmary i jej bliskich. W jednym z odcinków uwagę fanów zwróciły nieoczekiwane słowa kobiety o dziecku.

Królowe życia śledzą tysiące widzów w całym kraju. jedną z najbardziej lubianych bohaterek programu jest Dagmara Kaźmierska. Wielbiciele kobiety wciąż zastanawiają się, co tak naprawdę łączy ją z Jackiem. W jednym z odcinków uwagę fanów zwróciły niespodziewane słowa Dagmary o dziecku.

Królowe życia mają tysiące wiernych fanów

Życie Dagmary Kaźmierskiej i jej bliskich wciąż z ciekawością śledzą tysiące widzów stacji TTV. Kobieta, pomimo trudnej przeszłości i pobytu w więzieniu, stała się ulubienicą Polaków. Widzowie pokochali ją za jej szczere wypowiedzi i niezwykłe poczucie humoru, a jej życie wciąż żywo ich interesuje. 

Wielbiciele od dawna zastanawiają się, co tak naprawdę łączy kobietę z jej przyjacielem, Jackiem. Mężczyzna wiernie wspiera kobietę, a ostatnio nie odstępował jej na krok, kiedy walczyła o powrót do zdrowia po wypadku samochodowym. To dzięki niemu gwiazda znów odzyskała radość życia. Gdy tylko para pojawia się na ekranie, fani z uwagą śledzą każdy ich ruch i wypatrują znaków, potwierdzających lub obalających ich domysły. Ich nietypowo bliska więź jest wielką tajemnicą dla widzów, a wielu z nich nie wierzy w ich platoniczne uczucie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda Królowych życia ukrywa swój związek

W jednym z odcinków popularnego show, Dagmara zabrała Jacka do biura matrymonialnego. Kobieta chciała znaleźć dla niego partnerkę, ponieważ para utrzymuje, że są tylko przyjaciółmi. Ale kiedy swatka zapytała o dzieci, to królowa życia odpowiedziała pierwsza, a jej słowa zaskoczyły fanów.

- Nie mamy czasu na dzieci - wypaliła bez zastanowienia Dagmara.

Dzisiaj grzeje: 1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Fani od razu zwrócili uwagę na niespodziewane słowa kobiety, według nich może to sugerować, że ona i Jacek są nie tylko przyjaciółmi. Wizyta w biurze skończyła się fiaskiem, a żadna z wybranych przez swatkę kandydatek nie była według Dagmary dość dobra dla mężczyzny.

Niedawno pojawiły się informacje, że Dagmara Kaźmierska zakochała się i jest w związku z tajemniczym mężczyzną, na razie jednak nie pochwaliła się nowym partnerem. Wielbiciele nie chcą wierzyć w te rewelacje i wciąż mają nadzieję, że jej wybrankiem okaże się dobrze im znany Jacek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosta herbatka, która pomoże na ból gardła i zapalenie zatok. Każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News