Niewiarygodne jak w młodości wyglądała Królowa życia. Potem zaczęły się operacje, szczęka opada

Niewiarygodne jak w młodości wyglądała Królowa życia. Potem zaczęły się operacje, szczęka opada Źródło: instagram/lala_laluna83/

Bohaterka programu "Królowe życia" uzależniała się od operacji plastycznych. Widząc jej zdjęcie sprzed lat naprawdę trudno uwierzyć, że to wciąż ta sama osoba.

"Królowe życia" z każdym odcinkiem dostarczają widzom coraz więcej emocji. Sympatycy show nie mogą wyjść z podziwu, jak wygląda codzienność miłośniczek blichtru, cekinów, złota i krótko mówiąc wszystkiego, co warte fortunę. Ekstrawaganckie stroje, kontrowersyjne zachowania czy częsty brak powściągliwości nie umyka uwadze widzów, którzy nie stronią od wyrażania swoich opinii. Najwięcej komentarzy pojawia się pod adresem jednej z nowszych bohaterek, która swoim wyglądem powaliła wszystkich na kolana. 

Bohaterka show "Królowe życia" wyglądała jak inna osoba. Wszystko przez operacje 

Kasia, pojawiając się na łamach TTV, wzbudziła spore kontrowersje wśród widzów, którym niekoniecznie spodobał się jej mocno przerobiony wygląd. Nie da się ukryć, że bohaterka show jest do szaleństwa zakochana w operacjach plastycznych, którym poddaje się regularnie. Biust, usta, pupa, sztuczne rzęsy, mocny makijaż, przedłużane paznokcie, a wszystko zwieńczone wyzywającymi stylizacjami. Do tego wszystkiego mocny charakter i twarde stąpanie po ziemi.

Trzeba przyznać, że mieszanka jest wręcz wybuchowa i niektórym aż trudno uwierzyć, że Kasia na co dzień zajmuje się wychowaniem nastoletniej córki, która coraz śmielej bierze z niej przykład. Internautom nie specjalnie się to podoba, choć najczęściej na tapecie krytyki widnieje sam wizerunek "Królowej". Tymczasem do sieci trafiło zdjęcie Kasi z dzieciństwa - małej, niewinnej i przede wszystkim naturalnej. Nieprawdopodobne, że to wciąż ta sama osoba, bowiem przez liczne zabiegi po dawnej bohaterce nie został nawet ślad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obserwatorzy nie szczędzą słów 

Kasia skrupulatnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie daje się poznać swoim fanom nieco lepiej. Bohaterka "Królowych" każdego dnia zamieszcza tam nowe fotki, pod którymi wciąż pojawia się wiele krytycznych słów. Internauci nie zamierzają ukrywać, że Kasia zwyczajnie przesadziła z operacjami.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Prezydent poinformował o śmierci wybitnego człowieka. Jego zasługi dla Polski były nieocenione

Tymczasem ona sama stara się wyjść im na przeciw i nie dać stłamsić obelgom. Nie ukrywa, że jest fanką zabiegów medycyny estetycznej i choć jej wygląd szokuje śmiało stwierdza, że nie każdemu musi się podobać. Co więcej, wielokrotnie tłumaczyła, że mimo kontrowersyjnego wizerunku jest ciepłą, pełną miłości osobą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Dagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dziecku
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News