Wypadek na zawsze zmienił życie Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia"? Lekarze właśnie postawili bardzo pesymistyczną diagnozę

Wypadek na zawsze zmienił życie Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia"? Lekarze właśnie postawili bardzo pesymistyczną diagnozę Źródło: Instagram/Dagmara Kaźmierska

Królowe życia to program, który wypromował Dagmarę Kaźmierską i sprawił, że stała się celebrytką. Gwiazda przeżyła niedawno niebezpieczny wypadek, który może mieć wpływ na rozwój jej kariery. Pojawiła się niepokojąca diagnoza lekarzy.

Królowe życia były początkiem wielkiej kariery Dagmary Kaźmierskiej, która dopiero dzięki programowi dotarła do szerszej publiczności. Niedawno celebrytka brała udział w niebezpiecznym wypadku, który odbił się na jej zdrowiu. Gwiazda szczerze opisała jak wygląda jej obecny stan i przyznała, że rokowania lekarzy nie są zbyt optymistyczne. Ta tragedia może na zawsze zmienić jej życie. 

Gwiazda show Królowe życia przekazała smutne informacje  

Królowe życia wypromowały Dagmarę Kaźmierską, która teraz cieszy się ogromną popularnością wśród fanów show. Celebrytka przekazała właśnie swoim wielbicielom smutne informacje dotyczące swojego stanu zdrowia. Wszystko związane jest z wypadkiem sprzed kilku miesięcy. 

Jak się okazuje, gwiazda odniosła bardzo poważne obrażenia, a lekarze postawili niestety wyjątkowo pesymistyczną diagnozę. Dagmara Kaźmierska opisała całą sytuację w swoich mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wsparcie fanów w obliczu smutnej diagnozy

Gwiazda programu Królowe życia opublikowała swoje zdjęcie z rekonwalescencji. Celebrytka siedzi na nim na wózku inwalidzkim. W wyniku wypadku najbardziej ucierpiały jej nogi, które obecnie są niesprawne i dlatego musi korzystać z pomocy tego środka transportu. Dagmara Kaźmierska jak zawsze występuje w pełnym makijażu i idealnej fryzurze. Ma jednak do przekazania bardzo smutne wiadomości. 

- Dzień dobry Serduszka Moje Kochane. Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski. Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś... - napisała na swoim Instagramie pod zdjęciem. 

Widać, że fani są ogromnym oparciem dla załamanej swoim stanem zdrowia celebrytki. Gwiazda najprawdopodobniej będzie się z nimi dzielić postępami w leczeniu. Do działania motywuje ją zainteresowanie internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Miejmy nadzieję, że rokowania lekarzy okażą się błędne i celebrytka wkrótce stanie na nogi i wróci do formy. W końcu Dagmara Kaźmierska to postać nieprzeciętna, która potrafi sobie poradzić ze wszelkimi przeciwnościami losu. Czeka ją na pewno długi i trudny okres rehabilitacji, ale miejmy nadzieję, że ostatecznie stanie na nogach. 

Źródło: Instagram/Dagmara Kaźmierska 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł