Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą Źródło: screen

Gwiazda "Królowe życia" była załamana. Informacja o śmierci spadła na nią jak grom z jasnego niego, a produkcja była zmuszona w ostatniej chwili przerwać odcinek. Dagmara nie była w stanie dalej występować.

"Królowe życia" przyniosły Dagmarze niebywałą rozpoznawalności i pozwoliły zjednać grono sympatyków, którzy z wielką przyjemnością oglądają każdy odcinek show, by przekonać się, czym tym razem zaskoczy ich żywiołowa, niekiedy uszczypliwa i dynamiczna "królowa". Bohaterka niemal z dnia na dzień stała się tak sławna, że stacja postanowiła zaprosić ją do jeszcze jednego programu. Nikt jednak nie był w stanie przewidzieć, że odcinek będzie musiał zostać przerwany o wiele wcześniej niż planowano. 

Widzowie kochali ją za dobre serce. Gwiazda show "Królowe życia" dostała wiadomość o nagłej śmierci 

Dagmara Kaźmierska i jej bliska przyjaciółka Malwina Wędzikowska wzięły jakiś czas temu udział w kolejnym show stacji TTV "Orzeł czy Reszka", gdzie udały się do bajecznego Berlina. Rzut monetą miał zadecydować czy wyjazd spędzą pławiąc się w luksusach, czy też będą zmuszone wyliczać każdy grosz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Perypetie bohaterek dostarczyły widzom wiele wrażeń, jednak to ostatnie minuty na zawsze zapadną w ich pamięci. Uroczysta, wieńcząca przygodę kolacja w restauracji, przebiegała w miłej atmosferze. Dagmara i Malwina miały czas, by powspominać najciekawsze chwile z podroży czy zwyczajnie porozmawiać o życiu. Nagle dyskusje przerwał telefon Kaźmierskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Starszy mąż Izabeli Janachowskiej to multimilioner. Wiemy, czym naprawdę się zajmuje
2. IMGW pilnie wydało najwyższy, 3. stopień alertów. Życie Polaków zagrożone, niż Sabina niedługo uderzy w Polskę

Gdy tylko gwiazda odebrała połączenie, zamarła na moment, po czym zalała się łzami. Stylistka w pierwszej chwili zaczęła dopytywać koleżankę co się stało, jednak nie podejrzewała, że usłyszy z jej ust coś takiego. Dagmara dowiedziała się bowiem, że w czasie podróży zmarła jej ukochana babcia Ela, z którą była szczególnie związana. Starsza kobieta i syn Kaźmierskiej, Conan, były najważniejszymi osobami w jej życiu, czym ona sama chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych. Kaźmierska była załamana informacją, która spadła na nią niczym grom z jasnego nieba. Śmierć przybiła ją na tyle, że produkcja była zmuszona nagle przerwać odcinek. Widzowie, którzy mieli okazję poznać panią Elżbietę, wykazującą się wielkim i dobrym sercem, nie mogli uwierzyć, że odeszła na dobre. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Mało kto wie, do czego służy wkładka pod paczkowanym mięsem. Odechciewa się jeść, producenci milczą na ten temat
  4. Wystarczy włożyć kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt jest po prostu wow
  5. Gdy rodzice zobaczyli, co ich dzieci robią na studniówce, opadły im szczęki. Wszystko się nagrało, jest na co popatrzeć

Źródło: "Orzeł czy Reszka"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News