Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?! Źródło: Facebook/Królowe Życia - program TTV

"Królowe życia" są jednym z tych programów telewizyjnych, które wzbudzają wielkie zainteresowanie widzów. Fani przeżywają każde nawet najmniejsze informacje pojawiające się na temat bohaterów. Nie jest inaczej w tym przypadku. Internauci są oburzeni tym, czego się dowiedzieli, i nie kryją się z tym. Pojawiła się lawina negatywnych komentarzy.

"Królowe życia" są prawdziwym hitem. Program ten, im dłużej emitowany, tym większą gromadzi widownię. Można kochać ten program lub nienawidzić, ale i tak wszyscy wiedzą co się w nim dzieje. Emocje, których dostarcza swoim widzom można porównać do emocjonującego meczu piłkarskiego lub ślubu jednego z członków rodziny królewskiej. Kiedy coś się tam wydarzy, natychmiast wiedzą o tym wszyscy.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych uczestnicy mogą codziennie przedstawiać fragmenty swojego życia, których nie można zobaczyć w telewizji. Także wydarzenia z ich zwykłych dni podane są jak na tacy. 

"Królowe życia" to kłamstwo? Fani zwęszyli spisek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Program jest emitowany już trzy lata i z roku na rok zdobywa coraz większą oglądalność i coraz liczniejszą rzeszę fanów. Występujący w nim bohaterowie są lansowani na największe gwiazdy, a ich życiem nagle zaczyna przejmować się zadziwiająca liczba osób.

Z początkiem września w programie rozstali się Rafał i Gabriel. Było to dla wszystkich widzów ciosem w samo serce. Kiedyś nie rozstawali się nawet na chwilę, a dziś już nie są razem. Nikt nie mógł uwierzyć, że ich miłość się skończyła. A jednak. Para oficjalnie się rozstała. Ku wielkiej rozpaczy wszystkich wielbicieli "Królowych życia".

I nikogo nie zdziwiło, że uwielbiana para postanowiła do siebie wrócić. Nikt nie był zdziwiony, ale za to wszyscy się oburzyli. Internauci nie kryli swojego zdania. W komentarzach pod zamieszczonym przez Gabriela na Instagramie zdjęciu informującym o pojednaniu pary pojawiła się lawina negatywnych komentarzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Fani czują się oszukani przez produkcję, która wykorzystała ich naiwność i postanowiła na chwilę rozdzielić uwielbianą przez wszystkich parę by potem kochankowie wrócili do siebie. Szum medialny wokół Rafała i Gabriela wydaje się nie kończyć, a hejt, jaki pojawił się pod ich zdjęciem, będzie chyba trwał równie długo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  4. TVN: Szaleniec właśnie wysadził dom w Polsce! Dziecięca krew polała się strumieniami, wszystko płonęło i latało w powietrzu
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: instagram 

Następny artykuł