Syn Dagmary z "Królowych życia" powiedział, co chce dostać na 18-stkę. Jej reakcja jest bezbłędna

Syn Dagmary z "Królowych życia" powiedział, co chce dostać na 18-stkę. Jej reakcja jest bezbłędna Źródło: Instagram/ Dagmara Kaźmierska

"Królowe życia" to program, w którym Dagmara Kaźmierska zyskała na wielkiej popularności. Ostatnio dowiedzieliśmy się czego na swoje 18 urodziny zażyczył sobie jej syn. Ostentacyjny śmiech celebrytki komentuje wszystko.

"Królowe życia" to program przełomowy dla Dagmary, którą pokochali widzowie za jej bezpruderyjność. W show odkrywa kulisy swojej codzienności, w której nie jest osamotniona, oprócz grona przyjaciół ma syna Conana Kaźmierskiego, który kończy 18 lat. 

Wielki prezent od "królowej życia"

Conan nie przebierał w słowach. Powiedział dokładnie czego oczekuje od swojej mamy. A jest to...mieszkanie! Ten, kto oglądał choć jeden odcinek programu z Dagmarą w roli głównej może się spodziewać towarzyszącej jej reakcji na słowa syna. Na swoim Instagramie gwiazda opublikowała filmik, w którym mogliśmy usłyszeć bardzo krótką dyskusję.  

- Sprawa wygląda tak, że kończę 18 lat, a wiesz co to oznacza? To oznacza tyle, że będę dorosły. Przydałoby mi się jakieś mieszkanie - powiedział Conan.

"Królowa życia" wybuchła śmiechem i natychmiast zmieniła temat. Jej relacja z synem jest bardzo otwarta, to również aspekt, który kochają fani Dagmary. 

- Mi też by się przydało, kochani, Królowe życia już jutro i w sobotę. Będziemy teraz 2 razy w tygodniu – napisała gwiazda pod filmem, który zakończył się salwą śmiechu w odpowiedzi na żądanie syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Materiały na social mediach, które publikowane są wesołym klimacie od razu są podłapywane przez widzów. Jest to jeden z powodów dla których Dagmara Kaźmierska zdobyła tak liczne grono fanów. Fani oczywiście od razu rzucili się w kierunku udostępnionego nagrania, a ich reakcja była jednoznaczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

- Hahaha i Pani śmiech wygrał wszystko - zachwyca się fan.

- Ale Conan ma poczucie humoru - dodaje kolejny.

- No już myślałam, że Dagmara będzie babcią. Ufff, a to tylko o mieszkanie chodziło - stwierdza zaniepokojona sympatyczka.

- Jest Pani przeboska i ta reakcja. Uwielbiam - kwituje internautka.

Z tego wynika, że "Królowa życia" może zyskać jeszcze więcej na popularności wraz z kolejnymi odcinkami programu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Jastrzab Post 

Następny artykuł