Królowe życia - Gabriel pokazał zdjęcie
Instagram.com gabriel_seweryn
Monika Majko - 6 Maja 2020

Gabriel z "Królowych życia" ma dziecko? Pokazał zdjęcie, fani przecierają oczy ze zdumienia

"Królowe życia" sprawiły, że Gabriel Seweryn i jego wieloletni partner Rafał Grabias stali się niezwykle popularni, a widzowie z ciekawością śledzili ich wzloty i upadki na antenie stacji TTV. Panowie wiele razy rozstawali się i wracali do siebie. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie Gabriela z dziecięcym wózkiem, które zszokowało wszystkich, tego nikt się nie spodziewał.

"Królowe życia" dały Gabrielowi i Rafałowi ogromną popularność. Kontrowersyjna para znalazła ogromne grono fanów, którzy ciekawością śledzili kolejne epizody w ich burzliwym związku. Panowie mają za sobą wiele rozstań i powrotów, ale niedawno znów zaczęło się miedzy nimi układać. Dlatego zdjęcie Gabriela z dziecięcym wózkiem, wywołało wielkie poruszenie wśród wielbicieli mężczyzny. Pojawiły się spekulacje, że gwiazdor został ojcem.

Królowe życia - Gabriel opublikował w sieci zdjęcie z dziecięcym wózkiem

Gabriel i Seweryn to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Panowie zostali gwiazdami hitowego programu stacji TTV "Królowe życia", a widzowie obdarzyli ich ogromną sympatią. Na przestrzeni ostatnich lat ich związek przechodził wiele wzlotów i upadków. Niedawno znowu się rozstali, a Gabriel zaczął się nawet umawiać z innym mężczyzną, jednak po czasie panowie ponownie wrócili do siebie i ostatnio wydawali się być bardzo szczęśliwi.

Stan klęski żywiołowejWłaśnie powstała uchwała wzywająca rząd do natychmiastowego wprowadzenia stanu klęski żywiołowejCzytaj dalej

Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na najnowszym zdjęciu opublikowanym w sieci przez Gabriela Seweryna z "Królowych życia". Internauci przecierali oczy ze zdumienia, patrząc na gwiazdora, który odpoczywa na ławce w parku z dziecięcym wózkiem. Podpis pod fotografią wzbudził wiele pytań wśród fanów.

- Nowa życiowa rola. Bycie ojcem to niełatwa sprawa - napisał gwiazdor "Królowych życia" pod swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Fani nie mogli uwierzyć, że Gabriel z "Królowych życia" został ojcem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pyszne ciasto wyczarujesz przy użyciu jedynie dwóch składnikówNajprostsze ciasto na świecie. Potrzeba tylko 2 składników, prawdziwe niebo w gębieCzytaj dalej

Fotografia jest o tyle zaskakująca, że gwiazdor do tej pory pozostawał w wieloletnim związku ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem, a w Polsce adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest niemożliwa. Pod zdjęciem od razu pojawiło się wiele pytań o dziecko, fani zastanawiali się, czy mężczyzna naprawdę został ojcem. Wielu z nich żartowało również, że być może w wózku znajdują się kurki, które niedawno gwiazdor przygarnął wspólnie ze swoim partnerem. Tajemnicze odpowiedzi mężczyzny podsycały tylko ciekawość fanów.

Dzisiaj grzeje:

1. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Już się zaczęło, wszyscy są zagrożeni

2. Nie żyje aktor uwielbianego serialu. Zmarł w tajemniczych okolicznościach, w dzień swoich urodzin

Wszystko wskazuje jednak na to, że dziecko nie należy do Gabriela. Wózek stanowił dodatek do zdjęcia, które miało wywołać poruszenie. Gwiazdorowi zdecydowanie udało się przyciągnąć uwagę fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące słowa eksperta. "Jesteśmy dopiero przed epiedemią"
  2. Adam Małysz ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Otrzymał propozycję, która zwaliła go z nóg
  3. Dopiero teraz Anna Dymna opisała ostatnie spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim. Ciężko opanować łzy
  4. Mężczyzna zapłacił na stacji benzynowej banknotem 200 zł i odjechał. Gdy kasjer zobaczył, co dostał, aż pobladł
  5. Nie mieści się w głowie, co ksiądz robił z chłopcem. Musiał trafić do szpitala, ból był przytłaczający
  6. Co się stanie z organizmem jeśli z rana przez 21 dni zaczniesz pić kefir z nasionami lnu? Nie do pomyślenia

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News