Dramat "Królowej Życia". Ma sparaliżowaną twarz

Dramat "Królowej Życia". Ma sparaliżowaną twarz Źródło: Screen/Instagram/justuniquebyisabel

Nowa gwiazda programu "Królowe życia" przeżyła prawdziwy dramat. Na Instagramie celebrytki pojawił się przerażający filmik, na którym kobieta ma sparaliżowaną twarz. Na dodanym przez kobietę wideo widać, że zmaga się z ogromnym bólem.

Program "Królowe życia" od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Barwne i bogate bohaterki programu prezentują kulisy swojego hulaszczego życia. Niewątpliwie największą gwiazdą reality-show jest Dagmara Kaźmierska, ale inni uczestnicy również dostarczają odbiorcom wielu emocji. Tym razem prawdziwy dramat przeżyła Iza Macudzińska, która opublikowała przerażający filmik na Instagramie.

Bohaterka programu "Królowe życia"  to prawdziwa bizneswoman

Iza Macudzińska na co dzień prowadzi ekskluzywny butik w Poznaniu. Kobieta chce podbić świat mody swoimi niebanalnymi stylizacjami. Gwiazda w każdej sytuacji stara się wyglądać nienagannie. Uwielbia drogie kreacje oraz często korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Macudzińska stara się godzić swoje życie prywatne z intensywnym życiem zawodowym. 

Nowy sezon "Królowych życia" obfituje w prawdziwe dramaty. Tym razem bohaterką jednego z nich jest właśnie Iza Macudzińska. Na swoim instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym kobieta jest wyraźnie przerażona. Jak się okazało, kobieta ma częściowo sparaliżowaną twarz. Gwiazda postanowiła o wszystkim opowiedzieć swojemu mężowi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tuż przed ślubem gwiazda doznała porażenia nerwu twarzy. Wargi "Królowej życia" były wyraźnie spuchnięte i częściowo straciła w nich czucie. Macudzińska była przerażona swoim stanem i przez łzy głośno komentowała całą sytuację: 

- Nie rusza mi się twarz. Nie mogę mówić - mówiła zapłakana gwiazda "Królowych życia" 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Na razie jednak nie wiadomo co spowodowało tak poważny stan u bohaterki programu. Jak wspomniała gwiazda na swoim Instagramie, był to najgorszy koszmar w jej życiu i nie da się tego opisać słowami. Cała sytuacja wyjaśni się w najnowszym odcinku programu "Królowe życia".

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: Instagram

Następny artykuł