Gwiazdor "Królowych życia" prosi ze szpitala. Dramatyczny apel

Gwiazdor "Królowych życia" prosi ze szpitala. Dramatyczny apel Źródło: Facebook/Królowe życia

'Królowe życia" to program emitowany na antenie TTV, który pokazuje ludzi, którzy osiągnęli sukces i uczą innych jak żyć swoimi marzeniami. Jednak nawet w tak bajkowych życiach zdarza im się mieć poważne problemy. Niestety, gwiazdor programu ma ostatnio problemy zdrowotne i wystosował dramatyczny apel do swoich fanów ze szpitala.

"Królowe życia" to popularny program emitowany na platformie TTV. Jest to dokument, którego fabuła opiera się na losach poszczególnych bohaterów, którzy opowiadają o swoim życiu, osiągniętym sukcesie i kolejnych marzeniach. Gwiazdor serialu trafił niedawno do szpitala, z którego wystosował dramatyczny apel do fanów. 

"Królowe życia" ze wspaniałymi bohaterami

"Królowe życia" to program, który oczarował widzów swoją prostotą i wspaniałymi bohaterami. Dokument skupiający się wokół kilku postaci inspiruje polskie społeczeństwo do działania i zachęca do tego, żeby spełniać swoje marzenia.  Ostatnio ulubieniec widzów Gabriel Seweryn trafił do szpitala. Nawet w słabej kondycji zdrowotnej postanowił zaapelować do swoich odbiorców. Opublikował również zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Fani zareagowali natychmiast. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dramatyczny apel gwiazdora

Gabriel Seweryn pojawił się w programie wraz ze swoim partnerem Rafałem Marcinem Grabiasem. Śledzenie życia tej pięknej pary sprawiało dużo radości widzom i wszyscy kibicowali ich związkowi. Seweryn jest znanym i szanowanym projektantem mody, którego kreacje nosiły już wielkie sławy polskiego show-biznesu, takie jak Justyna Steczkowska, Katarzyna Skrzynecka czy Joanna Brodzik. W branży mówi się o nim "Versace z Głogowa". Wszyscy fani gwiazdora niestety otrzymali właśnie przykrą wiadomość na jego temat. Chodzi o to, że niedawno trafił do szpitala. 

- Kochani dbajcie o zdrowie. Bo zdrowie do najważniejsza rzecz w życiu. Ja kolejny raz wylądowałem w szpitalu. Dziękuję całemu personelowi medycznemu z oddziału urologicznego za wspaniałą opiekę medyczną - brzmi wpis celebryty. 

Nie wiadomo co dokładnie dolega mężczyźnie, ale mimo gorszego stanu zdrowia, postanowił on zmotywować swoich fanów do dbania o siebie. Do wpisu dołączył swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Jego wielbiciele błyskawicznie odpowiedzieli. Manifestowali swoje wsparcie dla Gabriela Seweryna i życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. Z pewnością w chorobie opiekuje się nim ukochany, na którego zawsze może liczyć. Gwiazdor przebywa obecnie w szpitalu w Nowej Soli. 

Źródło: Instagram/Gabriel Seweryn

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kobieta usłyszała dziwne odgłosy z kanału deszczowego. Dokonała niepojętego odkrycia
  4. Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła samą Jaworowicz. Tak poplątała nogi, że wielu dostanie oczopląsu
  5. 27 lat po zabójstwie męża odkryto straszną prawdę nt. jego żony. Już myślała, że nigdy się nie wyda
  6. Gra pijaka na złomowisku w "Kiepskich". Aktor ma piękną żonę, trzy córki i przeszłość, o której ciężko zapomnieć

Źródło: Instagram/Gabriel Seweryn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News