Królowa Życia miała niebezpieczny wypadek, sytuacja jest bardzo poważna. Zdjęcie budzi grozę

Królowa Życia miała niebezpieczny wypadek, sytuacja jest bardzo poważna. Zdjęcie budzi grozę Źródło: instagram.com ttv

W programie "Królowe życia" nie brak wypadków. Nie tak dawno Dagmara Kaźmierska była na ustach wszystkich, a widzowie mogli na bieżąco oglądać jej postępy z rehabilitacji. Niestety, tym razem jedna z bohaterek opublikowała zdjęcie i post ku przestrodze.

W programie "Królowe życia" twardo stąpa po ziemi i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dziś apeluje o rozwagę, zwolnienie tempa życia oraz docenienie tego, co mamy. Zdjęcie rozbitego samochodu trafiło do sieci.

Bohaterka show "Królowe życia" pokazała zdjęcie z wypadku

Izabela Macudzińska postanowiła podzielić się zdjęciem z wypadku i przestrzec internautów przed ulotnością życia. Gwiazda napisała długi post, który miał dać do myślenia wielu osobom, jednak spośród słów współczucia i życzeń powrotu do zdrowia bardziej przebijały się wpisy z krytyką. To już drugi wypadek gwiazdy - tym razem prowadziła Iza. Kilka miesięcy temu również doszło do rozbicia auta, prowadził wtedy mąż celebrytki, który podróżował wraz z nią oraz córką.

- Kochani, 2 dni temu miałam wypadek samochodowy, nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka. W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie, każdą minutę, każdą sekundę. To, że otarłam się o śmierć, o swoje życie, pokazało mi, że jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam. Przemęczenie, stresy wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana, ale cała. Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną, bo innego wyjaśnienia nie mam na to - napisała na Instagramie rozemocjonowana Izabela niedługo po wypadku, publikując również zdjęcie rozbitego samochodu, które można zobaczyć pod artykułem.

Fani "Królowych życia" zamiast współczuć, krytykowali

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Królowych życia" napisała także, że czasami trzeba zwolnić pęd życia oraz cieszyć się tym, co mamy tu i teraz, ponieważ nie wiadomo, co może stać się nawet następnego dnia. Jak sama przyznaje, nauczyła się nie przejmować się "pierdołami". Podziękowała też najbliższym za okazane wsparcie oraz obecność w tych trudnych chwilach i zakończyła stwierdzeniem, że jej post został napisany ku przestrodze oraz by dać niektórym do myślenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych

2. Miliony fanów w żałobie. Nie żyje legendarny muzyk

Izabela mogła przeczytać wiele słów wsparcia, m.in. od Gabriela i Rafała, innych bohaterów show, jednak bardzo wiele komentarzy dotyczyło wyolbrzymiania, nieostrożności i chwalenia się na siłę, byle "ludzie gadali".

- Miałam wypadek i musiałam zrobić zdjęcie, żeby wstawić na insta. Żenada - napisała jedna z internautek.

- Zdjęcia robił kto inny, a zdjęcie dla pani informacji musiało być zrobione. Po co to już nie pani sprawa - odpowiedziała natychmiast Izabela. W innych komentarzach nie chciała zdradzić, co było przyczyną wypadku, zdenerwowała się za "pisanie scenariuszy".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to . Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu . Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień . Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie ❤️to kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało ❤️

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciemne czy jasne żółtko jest zdrowsze? Kolor ma kolosalne znaczenie, przesądza o wszystkim
  2. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  3. Z niedowierzaniem patrzyli na żonę Rutkowskiego. Nie byli w stanie jej poznać, co za metamorfoza
  4. Zostawiła dzieci z byłym mężem, wtedy widziała je po raz ostatni. Doszło do niewyobrażalnego dramatu, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Mało kto ma pojęcie, kim była pierwsza żona Strasburgera. Kiedyś wielu Polaków się w niej kochało
  6. Ujawniono zakazy obowiązujące aktorów „M jak Miłość”. Niewiarygodne, Kasia Cichopek od 20 lat nie może zrobić jednej rzeczy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News