Zdjęcie jest druzgocące. Widok twarzy Jacka z "Królowych życia" odbiera mowę

Zdjęcie jest druzgocące. Widok twarzy Jacka z "Królowych życia" odbiera mowę Źródło: .

"Królowe Życia" to hit stacji TTV, a największymi gwiazdami programu są niewątpliwie Dagmara Kaźmierska i jej przyjaciel Jacek. W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie mężczyzny, a patrząc na nie aż trudno uwierzyć, że doszło do czegoś takiego.

W programie "Królowe życia" pokazywane jest codzienne życie bogatych Polek i Polaków. Wyjątkową sympatią widzów cieszy się przede wszystkim Dagmara Kaźmierska. W ostatnim odcinku dobrała się do twarzy Jacka, a ostateczny efekt poraził fanów.

W ostatnim odcinku serii "Królowe życia" Dagmara dobrała się do twarzy Jacka

Jacek towarzyszył Dagmarze na spotkaniu z koleżankami, podczas którego panie wykonywały sobie makijaż. Gdy skrytykował jedną z kobiet, "Królowa życia" postanowiła podpuścić przyjaciela. Jak sama powiedziała za kulisami, wie, że bardzo przejmuje się wyglądem, więc obietnica "liftingu twarzy" go na pewno skusi.

Dagmara postanowiła pomalować mu brwi, obiecując, że będzie wyglądał jak Kojak, słynny detektyw z amerykańskiego serialu. Z początku, gdy koleżanki Dagmary podstępnie go chwaliły, był zadowolony, sądząc, że wygląda znacznie lepiej. Jednak gdy wstał i zobaczył się w lustrze, to mina mu znacznie zrzedła.

Twarz Jacka poraziła fanów

Kazał natychmiast to zmywać i zabierać, ale Dagmara zapewniła go, że to wygląda tak tylko chwilowo, bo włosy z brwi muszą złapać kolor i dopiero wtedy będzie można zmyć wyrazisty kosmetyk. W końcu, po wysłuchaniu narzekań Jacka, "Królowa Życia" pomogła mu w zmyciu brwi. Okazało się jednak, że kosmetyk zdążył już zafarbować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jacek, gdy znowu zobaczył się w lustrze, był wściekły. Łamiącym głosem nakrzyczal na zebrane koleżanki Dagmary i wyszedł obrażony z pokoju. Gdy już go nie było, "Królowa Życia" przyznała się, że wszystko zrobiła złośliwe. Internauci pokładali się ze śmiechu. Trzeba przyznać, że przyjaciel Królowej Życia rzeczywiście miał się o co złościć. 

- Myślałam, że się posikam - napisała internautka.

- Jacuś jak szef mafii - komentował fan.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

- Jak pastą do butów - czytamy dalej.

- Współczuję Panu Jackowi i zazdroszczę takich koleżanek - skomentowała internautka.

fot. youtube/Królowe Życia

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: TTV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News