Gwiazda "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! Zdjęcia z miejsca zdarzenia mrożą krew w żyłach

Gwiazda "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! Zdjęcia z miejsca zdarzenia mrożą krew w żyłach Źródło: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Kaczorowie

Gwiazda programu "Królowe życia" miała poważny wypadek samochodowy. Do internetu wyciekły zdjęcia z miejsca zdarzenia, niestety, nie wygląda to zbyt dobrze.

Królowe życia to prawdziwy hit stacji TTV. Program pokazujący codzienne życie kilku zamożnych Polek nie tylko zdobył zawrotną popularność, ale wylansował kilka celebrytek. Jedna z nich uczestniczyła ostatnio w bardzo groźnym wypadku.

Gwiazda programu "Królowe życia" miała wypadek samochodowy

Do zdarzenia doszło 1 grudnia koło godziny 18.00. W wypadku uczestniczyły aż 4 samochody, w których łącznie jechało 9 osób. Według nieoficjalnych informacji, wypadek miał być spowodowany przez kierowcę czerwonego BMW, który stracił panowanie nad samochodem i uderzył drugie auto. Dwóch innych kierowców nie zdążyło zareagować na czas i również "dołączyło" do kolizji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a jak wykazały późniejsze badania policji, wszyscy byli trzeźwi. Wśród osób poszkodowanych wypadku byli uczestnicy programu "Królowe życia". Wśród nich była jedna z większych gwiazd programu, Izabela Macudzińska, która jest właścicielką luksusowego butiku. Nie tak dawno celebrytka poślubiła swojego wieloletniego partnera, Patryka Borowiaka. Ostatnio wszystko szło po ich myśli, ale niestety wydarzył się nieszczęśliwy wypadek.

Gwiazda poinformowała o swoim stanie po wypadku w mediach społecznościowych

- Kochani, nie martwcie się wszyscy. Jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło - napisała później Iza na swoim Instagramie. Fani byli zmartwieni, ale cieszą się, że nic się nie stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bardzo współczuję! Wypadek samochodowy to wielki szok! - napisała użytkowniczka. 

- Ciekawe, ile jechali tym BMW, że stracili panowanie nad samochodem? - komentowała internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje finalistka Top Model. Wypadła z okna wieżowca
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Uważajcie na siebie, tak niewiele trzeba, by zdarzyło się nieszczęście - czytamy dalej.

- Trzeba było szybciej zapier***ać, myślą, że jak mają beemki i inne fury, i tysiąc systemów w aucie, to nic im nie grozi - irytowała się inna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów

Źródło: Pudelek

Następny artykuł