Dagmara z Królowych Życia szczerze o swojej chorobie. "Byłam cały czas przerażona"

Dagmara z Królowych Życia szczerze o swojej chorobie. "Byłam cały czas przerażona" Źródło: Screen/Instagram/Dagmara Kaźmierska

Jedna z uwielbianych gwiazd programu "Królowe Życia", Dagmara, kilka miesięcy temu trafiła do szpitala. Celebrytka przyznała, że była przerażona tą sytuacją i długo nie mogła pogodzić się z tym, co ją spotkało.

Dagmara Kaźmierska, bohaterka programu "Królowe Życia" uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda mocno uszkodziła sobie obydwie nogi i musiała przejść kilka operacji. Celebrytka przez długi czas nie mogła uporać się z tym, co wydarzyło się w jej życiu. Kamery programu uchwyciły jej pobyt w szpitalu.

Bohaterka programu "Królowe Życia" była załamana

Dagmara podczas swojego pobytu w szpitalu przez cały czas była otoczona opieką najbliższych jej osób. W piątym odcinku siódmego sezonu "Królowych Życia" bohaterka przyznała, że bardzo ciężko było jej się pogodzić z wypadkiem. Oprócz cierpienia fizycznego, cierpiała również psychicznie. 

 - Ten wypadek całkowicie podłamał moich przyjaciół i rodzinę. Ja niestety bardzo dużo musiałam tam udawać; robić dobrą minę do złej gry, żeby ich bardziej nie smucić i nie załamywać, ale w środku byłam cały czas przerażona. Przychodziła noc i bez tabletek już nie zasnęłam, bo mi się wbijało w głowie, że nie będę mogła chodzić - przyznała w programie Dagmara.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dagmara Kaźmierska uległa wypadkowi w maju tego roku. Z nieznanych przyczyn kobieta nagle zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy przepust. 

- 25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku - powiedziała w rozmowie z Faktem Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji w Kłodzku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Przed gwiazdą jeszcze długa rehabilitacja. Na szczęście bohaterka jest przez cały czas otoczona opieką rodziny i przyjaciół. Miejmy nadzieję, że najgorsze jest już za Dagmarą i już wkrótce w pełni sił zobaczymy ją w programie "Królowe Życia".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

źródło: RMF FM, Fakt 

Następny artykuł