Jacek z "Królowych życia" okradziony. Zgłasza sprawę i prosi fanów o pomoc

Jacek z "Królowych życia" okradziony. Zgłasza sprawę i prosi fanów o pomoc Źródło: Instagram jacek_wojcik_official

"Królowe życia" to jeden z flagowych programów stacji TTV. Wypromował wiele celebrytów, którzy wykorzystują swoje pięć minut sławy. Najbardziej znana jest Dagmara Kaźmierska, a jej partner zamieścił ostatnio na swoim Instagramie filmik z ważną informacją.

"Królowe życia" to program, w którym występuje jego partnerka, jednak Jacek Wójcik także zyskał dzięki niemu sławę. Należą do jednych z najbardziej lubianych uczestników show.

"Królowe życia" są nieco kontrowersyjnym programem

Królowe życia cieszą się dużą popularnością. Mowa zarówno o uczestnikach programu, jak i o samym formacie. Popularność wśród Polaków zyskali szczególnie Dagmara Kaźmierska oraz jej partner Jacek Wójcik. Para dostarcza wiele rozrywki, a sami w sobie są niesamowicie zabawni. Świetnie się dogadują, a swoimi przygodami oraz specyficznym stylem życia zaskarbili sobie sympatię oraz specjalne miejsce w sercach widzów programu. Jednak "Królowe życia" to program, który również kilka razy znalazł się już pod ostrzałem krytyki. Dyskusyjna przeszłość wielu bohaterów nie przestaje niepokoić niektórych odbiorców oraz mediów. Chociażby główna gwiazda, Dagmara Kaźmierska, była w swoim życiu zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Jacek powiadomił o kradzieży

Jacek Wójcik w jednym z ostatnich wpisów poinformował swoich fanów o kradzieży, której stał się ofiarą. W krótkim filmiku zamieszczonym na Instagramie celebryta zwrócił uwagę na fałszywy profil, który się pod niego podszywa. Oszuści wykorzystują do podszywania się pod niego kradzione zdjęcia. Alarmuje, że wszelkie interakcje oraz wiadomości otrzymywane z tamtego konta nie są pisane przez niego. Prosi fanów o reakcję i zalanie profilu komentarzami aby zmusić jego właściciela do usunięcia konta. Zwraca uwagę, że oszust w wyrazie "official" używa tylko jednego "f" i właśnie na to należy zwrócić uwagę.

Dzisiaj grzeje: 1. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw

2. Czy mogę przyjmować gości? Czy mogę iść na cmentarz? Czy mogę pojechać na działkę? Kary do 30 tysięcy

Coraz częściej padamy ofiarą tego przestępstwa

Nie tylko "Królowe życia" oraz inne gwiazdy muszą zmagać się z fałszywymi kontami. Kradzież tożsamości dotyka także zwykłych zjadaczy chleba. Chociaż wydaje się, że udawanie kogoś i podszywanie się pod kogoś innego na Instagramie nie jest poważne, to może spowodować, że osoby dotrą do innych wrażliwych danych. Dodatkowo wprowadzają w błąd osoby trzecie, które mogą przekazywać osobiste informacje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpitale w Nowym Jorku szykują się do wprowadzenia nowej metody walki z koronawirusem. Czy nadchodzi przełom?
  2. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  3. Wiadomo, ilu Polaków straci pracę. Gigantyczna liczba
  4. Będzie 1000 plus? Wiadomo, kto może liczyć na nowe świadczenie
  5. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  6. Policja została wezwana do skandalicznego zajścia w Biedronce. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Źródło: Instagram / jacek_wojcik_official

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News