Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś

Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś Źródło: instagram krolowe_zycia_official

Królowe życia kolejny już raz zaskoczyły swoich widzów. Tym razem doszło do ogromnego dramatu, po którym nic już nie będzie wyglądało tak jak dawniej. Widzowie nie mogą uwierzyć w sceny, które miały miejsce w programie.

"Królowe życiasą największym hitem telewizyjnym, który zaproponowała dla widzów stacja TTV. Bez wątpienia wprowadzenie na stałe do ramówki programu, okazało się strzałem w dziesiątkę. Widzowie nieustannie śledzą kolejne odcinki, które wywołują niemałe emocje. Tym razem to, co wydarzyło się, przeszło oczekiwania wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja może zakończyć się w ten sposób. 

Królowe życia mierzą się z ogromnymi problemami 

Jedną z największych gwiazd, które pojawiły się w polskim show biznesie za sprawą programu "Królowe życia", bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska. Widzowie zgodnie przyznają, że jej kontrowersyjna postać najbardziej przypadła im do gustu i to właśnie ze względu na nią wciąż decydują się na obejrzenie kolejnego odcinka. W ósmym sezonie programy, ulubiona uczestniczka będzie zmagać się z powracającymi problemami zdrowotnymi, które pojawiły się po wypadku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

"Królowe życia" to nie tylko Dagmara Kaźmierska, ale i inni uczestnicy programu, których losy można śledzić w programie. Rozstanie jednej z nich wywołało ostatnio ogromne zamieszanie. Widzowie nie spodziewali się, że do niego dojdzie, a już na pewno nie w taki sposób. 

Gwiazda programu "Królowe życia" potwierdziła rozstanie

Już na jesieni zeszłego roku pojawiły się pierwsze plotki, że Kasia i Gabriel nie są już razem. Chociaż wtedy para tego oficjalnie nie potwierdziła, przypuszczenia co do rozstania były coraz większe. Wszystko wydało się w jednym z odcinków 8 sezonu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nieoczekiwany obrót spraw, Jacek Kurski na wylocie z TVP. Wiadomo, kto go zastąpi

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Polka była niedoścignionym wzorem, wielka strata

Kasia potwierdziła wszystkie plotki. Gwiazda programu "Królowe życia" wyznała, że nie są już z Gabrielem razem. Do rozstania doszło podczas ich zimowej wycieczki do Zakopanego, para pomimo rozstania pozostaje w dobrych stosunkach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Kot budził właściciela głośnym miauczeniem. Mężczyzna wymyślił niewiarygodną zemstę, wszystko się nagrało
  4. Niemal każda osoba popełnia fatalny błąd podczas prania ręczników. Wystarczy jeden trik, by ciągle były miękkie i puszyste
  5. Brat Magdy Gessler pokazał, w jakich warunkach mieszka. Trudno się nadziwić
  6. Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efekt

źródło: lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News