Książę Karol jest gejem?! Szokujące doniesienia o rozwodzie z Camillą

Książę Karol jest gejem?! Szokujące doniesienia o rozwodzie z Camillą Źródło: Fot. YouTube / City Dreamer

Królowa Elżbieta, ze względu na swój sędziwy wiek, powinna żyć w spokoju i z dala od stresujących sytuacji. Niestety, ostatnie doniesienia dotyczące jej rodziny wywołują kontrowersje na całym świecie, co z całą pewnością nie przekłada się na jej zdrowie i dobre samopoczucie. Media znów zaczęły spekulować o homoseksualizmie jej syna, Karola.

Królowa Elżbieta dopiero co uporała się z konfliktami na lini Meghan Markle - reszta rodziny królewskiej, a już musi stawić czoła następnym. Jej syn Karol oraz synowa, Camilla Parker Bowles, poinformowali, że po 13 latach małżeństwa rozwodzą się. Ta informacja wprost zelektryzowała media na całym świecie.

Królowa Elżbieta tego nie przeżyje. Jej syn jest gejem?

O nieudanym życiu miłosnym księcia Karola można mówić godzinami. Jego pierwsze małżeństwo z księżną Dianą zakończyło się najpierw fiaskiem, a później ogromną tragedią. O romansach księcia krążą już legendy, które w mniejszym lub większym stopniu rozpalają wyobraźnie ludzi na całym świecie. Do spekulacji dotyczących seksualności Karola można dodać kolejną -  tą o homoseksualizmie monarchy. Pierwsze pogłoski o domniemanej, odmiennej orientacji seksualnej księcia dało usłyszeć się już na początku lat 2000, kiedy to wieloletni służący królowej Elżbiety, George Smith, nagrał Karola w jednoznacznej sytuacji z jednym z doradców królowej. Sprawa ta wywołała ogromne poruszenie, jednak film nigdy nie został opublikowany. Jego brak obecności w sieci nie oznacza jednak tego, że nigdy nie istniał - rodzina królewska jest w posiadaniu tak ogromnych zasobów finansowych, że bez problemu mogłaby ten film wykupić, a filmującego opłacić - tak też brzmi jedna z teorii w tej sprawie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Camilla Parker Bowles potwierdziła homoseksualizm męża?

Kolejne pogłoski dotyczące homoseksualizmu księcia Karola pojawiły się w 2010 roku. Już wtedy spekulowano również o końcu małżeństwa księcia i Camilli, co koniec końców okazało się być nieuchronne. Wówczas sama księżna mówiła o zapędach homoseksualnych swojego męża, co wywołało ogromny skandal i poruszenie. - Ślub z Dianą był tylko przykrywką. On miał trzech potajemnych kochanków - powiedziała wówczas. Wiele osób nie mogło pojąć, co takie słowa miały na celu. Camilla obraziła nimi nie tylko zmarłą księżną Dianę, ale przede wszystkim siebie - Lady D. mogła być tego faktu nieświadoma, ale po co wiązała się z nim Bowles, skoro znała prawdę o swoim kochanku? Afera dotycząca orientacji seksualnej księcia Karola wraca jak bumerang. Kolejny rozwód pozwala na śmiałe wnioski, że w doniesieniach tych może być zawarta prawda.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktor TVN wdał się w publiczną przepychankę z hejterem. Nie miał dla niego litości
  2. Dlaczego Agata Duda nie udziela żadnych wywiadów? Prezydent wyjawił całą prawdę!
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News