Wiemy, co królowa Elżbieta dostała na gwiazdkę od Meghan Markle. Internauci:
Anna Maria Guziewska - 30 Grudnia 2018

Wiemy, co królowa Elżbieta dostała na gwiazdkę od Meghan Markle. Internauci: "Ale wiocha"

Królowa Elżbieta otrzymała od żony wnuka nietypowy prezent. Okazuje się, że brytyjska monarchini została potraktowana przez Meghan z przekąsem. Czy szykuje się dworski skandal?

Królowa Elżbieta święta postanowiła spędzić w towarzystwie najbliższych. Jako że etykieta zabrania obdarowywania członków rodziny drogimi i "poważnymi" prezentami, monarchowie postanowili zrobić sobie drobne i zabawne upominki. To, co zrobiła Meghan przejdzie do historii.

Co królowa Elżbieta dostała od Meghan Markle? Niezwykła niespodzianka skomentowana przez media

W królewskim domu podarki nie są mile widziane. Znacznie chętniej członkowie monarchii przyjmują niewielkie podarki, które mają być jednocześnie zabawne. Podobno na ten pomysł wpadła sama Elżbieta i bardzo chciała, aby zaproszeni goście się dostosowali do niezobowiązujących gestów. Jeśli wierzyć brytyjskim tabloidom, Meghan postawiła na dowcip. Księżna Sussex wręczyła babci męża... chomika, który śpiewał hymn Wielkiej Brytanii. Podobno królowa miała się bardzo wzruszyć podarkiem, bo ten - szczerze ją rozśmieszył. Podobno nietypowy suwenir polubiły też psy monarchini, które chciały się bawić nietypową zabawką. Tabloidy na Wyspach zgłaszają, że prezent, który przekazała królowej Meghan, z pewnością przejdzie do historii. Okazuje się, że monarchini nie tylko polubiła Amerykankę, ale pozwala jej ingerować w działania dworu. Ślub z rozwódką, która grała drugoplanowe role w zagranicznych produkcjach, nie był wizją wymarzonej przyszłości dla jej wnuka. Mimo wszystko postanowiła nie stawać dwojgu na drodze szczęścia. Pomysł prezentu nie wszystkim się jednak spodobał. Internauci zauważają, że prezent Meghan jest dziecinny. - Ale wiocha - pojawia się na jednym z forów. - Mogła się bardziej postarać. Ma tyle pieniędzy i kupiła głupotę - grzmi internautka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
michalikPogięło ich! Polscy duchowni osiągnęli szczyt szaleństwaCzytaj dalej
Rodzina królewska dzięki Meghan otworzyła się na mediach i mniej konserwatywnie patrzy na swoich członków. Jednym z ruchów, które mają zbliżyć monarchów do Brytyjczyków jest działanie w mediach społecznościowych. Na profilu rodziny królewskiej pojawiają się zdjęcia, które chętnie komentowane są przez internautów. Na Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia, które prezentują królową oraz jej najbliższych. Dzięki mediom społecznościowym, monarchini przesyła życzenia i zapewnia o tym, że najważniejsza jest rodzina. Okazuje się, że cały świat przygląda się profilom i reaguje zapewniając o swojej pamięci. Nierzadko te osoby chcą spotkać się z członkami twarzą w twarz.Królowa Elżbieta Instagram/Kensington Royal  Królowa Elżbieta Instagram/Kensington RoyalZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
  3. Gwiazda Lecha Poznań w ciężkim stanie! Chcieli go zamordować
  4. Producenci "M jak Miłość" woleliby tego nie widzieć! Gwiazda opublikowała odważne zdjęcia, skandal w sieci
  5. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  6. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News