Królowa Elżbieta oburzona zachowaniem Meghan Markle

Królowa Elżbieta oburzona zachowaniem Meghan Markle

Królowa Elżbieta II, jako spadkobierczyni tradycyjnych wartości w monarchii brytyjskiej jest bardzo wyczulona na protokół, jak i zachowania członków swojej rodziny. Ostatnio miała wielkie pretensje do Meghan Markle. Już wiemy, co było powodem niezadowolenia królowej.

Królowa Elżbieta jest najdłużej panującą osobą w historii Wielkiej Brytanii. Monarchini, która tron objęła w 1952 roku, jest bardzo przywiązana do wartości, które tak skrzętnie były przekazywane przez jej przodków. Ślub Harry'ego z Meghan Markle, która jest rozwódką jeszcze kilka lat temu, uważany byłby za niedopuszczalny. O ile głowa Zjednoczonego Królestwa nie miała nic przeciwko zaślubinom wnuka, o tyle była zdziwiona i lekko zbulwersowana zachowaniem panny młodej.

Królowa Elżbieta nie była szczęśliwa na ślubie

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle był najprawdopodobniej jednym z bardziej istotnych wydarzeń na świecie w 2018 roku. Państwo młodzi od samego początku mogli wzbudzać wielkie kontrowersje wśród obserwatorów brytyjskiej rodziny królewskiej. Pan młody wielokrotnie szokował i zadziwiał nie tylko rodzimą, ale i światową opinię publiczną. Liczne imprezy, prowokacje i niezliczona ilość romansów musiała być dokładnie tuszowana przez brytyjską administrację. Sama Markle pomimo nienagannej opinii i udanej kariery w Hollywood była rozwódką, co według tradycyjnego protokołu brytyjskiej monarchii automatycznie skreślało ją jako potencjalną żonę. Na szczęście, Elżbieta II zdecydowała się uczynić wyjątek dla miłości swojego wnuka, widząc w kobiecie odpowiedni materiał na żonę. Pomimo wszystko, jedno z zachowań kobiety w trakcie ślubu bardzo zdziwiło królową i sprawiło, że przysłowiowy czar prysł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kontrowersyjna suknia Markle

Rzeczą, na którą zwróciła uwagę królowa Elżbieta, był ubiór kobiety. Według protokołu brytyjskiej monarchii biały kolor sukni zarezerwowany jest tylko dla panny albo dziewicy, która bierze ślub z członkiem rodziny królewskiej. Jak powiedział jeden z pracowników dworu, który jest blisko królowej Elżbiety, monarchini była w szoku. - Królowa była zdziwiona, że Meghan, która jest rozwódką, włożyła tak białą sukienkę na swój ślub - powiedział Daily Mail anonimowy współpracownik królowej. Brytyjskie media zawrzały i zadają pytanie, jaki kolor sukni nie uraziłby królowej? Przepisy, z racji tego, że śluby rozwódek są rzadkością są niejednoznaczne w tej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE: 
    1. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
    2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
    3. Nowy facet dał Monice Brodce prezent. Padliśmy ze śmiechu
    4. Fani M jak Miłość będą płakać. Problemy z sercem uwielbianego bohatera
    5. Ludzie Ziobry zniszczą życie aktora Barw Szczęścia. Następne lata ma spędzić poniżany w więzieniu
Następny artykuł