Ryzyko jest zbyt duże. Meghan Markle nie zrealizuje swojego ostatniego życzenia przed porodem

Ryzyko jest zbyt duże. Meghan Markle nie zrealizuje swojego ostatniego życzenia przed porodem Źródło: wikimedia commons/Mark Jones

Królowa Elżbieta będzie miała kolejnego prawnuka. Meghan Markle niedługo urodziny dziecko swoje i księcia Henryka. Księżna miała jednak specjalne życzenie dotyczące porodu, które niestety prawdopodobnie się nie spełni, gdyż niesie za sobą ogromne ryzyko.

Królowa Elżbieta do tej pory nie musiała obawiać się o przyszłość nowego członka rodziny królewskiej, który już niedługo przyjdzie na świat. Meghan Markle jest pod stałą opieką specjalistów. Ponadto otrzymuje bardzo silne wsparcie od bliskich i rodziny, w szczególności od matki Doris, teraz jednak okazuje się, że nie wszystko jest tak doskonałe, jak do tej pory uważano.

Problemem jest największe marzenie księżnej, która chciałaby urodzić dziecko w domu. Tłumaczy to tym, że w tym miejscu czuje się najbardziej bezpiecznie i komfortowo. Jednak według „The Sun” lekarze są kategorycznie przeciwko takiemu rozwiązaniu, gdyż stwarza to ogromne niebezpieczeństwo ze względu na wiek Meghan

Królowa Elżbieta  w kwietniu będzie miała kolejnego prawnuka

Termin porodu zaplanowany był na końcówkę kwietnia. Mimo to, królewskie dziecko nie przyszło na świat. To oznacza, że poród jest już bardzo blisko - jak informuje „Daily Mail” kobiety, którym termin porodu przedłużył się o 7 do 10 dni, mogą mieć poród wywołany przez lekarzy. Meghan jest w wieku 37-lat - biologicznie nie jest to najlepszy wiek do rodzenia dzieci. W przypadku rozpoczęcia się porodu księżna ma zostać przewieziona do szpitala Frimley Park oddalonego o 15 mil od jej domu. Ma to być najlepsze rozwiązanie dla zdrowia jej oraz maluszka, lecz zburzy jej największe marzenie dotyczące przyjścia jej dziecka na świat.

Przypomnijmy, że obecnie królowa Elżbieta ma trójkę prawnuków - Georga (urodzony w 2013 roku), Charlotte (urodzoną w 2015 roku), oraz Louisa (urodzonego w 2018 roku). Cała trójka pochodzi z małżeństwa wnuka Williama z Kate Middleton. Dziecko, które niedługo ma przyjść na świat, ma być pierworodnym z małżeństwa księcia Harry'ego i Meghan Markle.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle - droga do rodziny królewskiej

Przyszła mama, Meghan ślub z księciem Henrykiem wzięła w 2018 roku. Para zaczęła spotykać się około 2016 roku. Z początku spotkania te były owiane tajemnicą, a sama Meghan musiała liczyć się z prześladowaniem ze strony mediów. W tym samym roku pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie skierowane do dziennikarzy z apelem o zaprzestanie prześladowania partnerki księcia Henryka. Oficjalne oświadczenie tylko potwierdziło plotki o nowej partnerce wnuka królowej Elżbiety II.

We wrześniu 2017 roku po raz pierwszy para pojawiła się razem, a w listopadzie ogłoszono zaręczyny. Ślub odbył się rok później w Maju na terenie zamku w Windsorze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ! 
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

Źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News