Królowa Elżbieta II jest dla wielu Brytyjczyków symbolem ich państwowości i przynależności obywatelskiej. Wielu mieszkańców Wysp było więc naprawdę zmartwionych, kiedy ujrzało najnowsze zdjęcia rodziny królewskiej. Niestety nie można zobaczyć na nich bowiem uwielbianej monarchini.

Królowa Elżbieta II wstąpiła na tron 6 lutego 1952 roku. W czasie prawie 67-letniego panowania zdążyła więc zaskarbić sobie nie tylko ogromny szacunek, ale także prawdziwą przychylność poddanych, którzy szaleją na punkcie monarchicznych tradycji w swoim kraju.

Dlaczego królowa Elżbieta II usunęła się w cień? Brytyjczycy są niezwykle zmartwieni

To właśnie wierni fani brytyjskiej rodziny królewskiej z całego świata zmartwili się więc, oglądając najnowsze, wyjątkowe fotografie, wykonane z okazji 70. urodzin syna monarchini, księcia Karola. Zobaczyć możemy na nich jedynie żonę potomka królowej, jego synów z życiowymi partnerkami oraz wnuczęta. U ich boku brakuje zarówno samej Elżbiety II, jak i jej męża Filipa.

Opinia publiczna w Wielkiej Brytanii była niezwykle zaniepokojona faktem nieobecności królowej na zdjęciach. Wątpliwości mieszkańców Wysp w tej kwestii na szczęście rozwiały szybko lokalne media, uspokajając ogromne rzesze odbiorców.

Według brytyjskich dziennikarzy Elżbieta II, będąca już w podeszłym wieku, chce ustąpić nieco miejsca młodszym pokoleniom rodziny królewskiej. Nie oznacza to więc, że nagle przestała się cieszyć dobrym zdrowiem, a pracownicy rezydencji monarchini cokolwiek ukrywają. Najpewniej planuje jedynie akcentować ważną, umacniającą się pozycję swoich dzieci, wnucząt oraz prawnucząt.

Znamienna ma się okazywać także obecność na zdjęciu księżnej Kamili, czyli drugiej żony Karola. Jak sugerują znawcy tematu, królowa chce pokazać, że jej rodzina idzie z duchem czasu oraz otwiera się na mniej konserwatywny i tradycyjny model rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do sieci trafił wyjątkowy, urodzinowy filmik dla księcia Karola

Warto zaznaczyć, że na krótkim filmiku z okazji urodzin potomka monarchini, który opublikowano na oficjalnym profilu Korony na Facebooku, także przeważają zdjęcia księcia z Kamilą. Widzimy jednak jedną fotografię z Dianą, na której pierwsza żona Karola oraz on sam pozują dość spontanicznie wraz ze swymi synami.

Poza tym w klipie internauci mogli zobaczyć dużo urywków prywatnych chwil księcia z ukochaną matką. Elżbieta II także świętuje więc z ogromną radością urodziny potomka, usuwając się jednak subtelnie w nietypowy dla siebie cień.

Królowa Elżbieta
Fot. Facebook/The Royal Family
Królowa Elżbieta
Fot. Facebook/The Royal Family

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Martyny Wojciechowskiej ujawniona! Tego nie spodziewał się nikt
  2. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  3. Kożuchowska boleśnie upokorzona. Jest pośmiewiskiem w całym kraju
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Zamachowska miała wypadek! Policja w szoku, w życiu nie widzieli czegoś takiego

Interesujesz się życiem rodziny królewskiej?

Loading ... Loading ...

"Czterej pancerni i pies": Gdzie zniknęła Pola Raksa? Nieznany los gwiazdy