Oschłe życzenia od Kate i Williama dla Harrego. To dowód na to, że między braćmi jest bardzo źle

Oschłe życzenia od Kate i Williama dla Harrego. To dowód na to, że między braćmi jest bardzo źle Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Królowa Elżbieta i inni członkowie rodziny królewskiej mają nie lada powód do świętowania. Pojawienie się na świecie dziecka księżnej oraz księcia Sussex to okazja do składania gratulacji. Nie każdy jednak jest podekscytowany tym wydarzeniem.

Królowa Elżbieta w końcu doczekała się narodzin pierwszego dziecka księcia Harry'ego. To wielki powód do radości nie tylko dla rodu, ale także wszystkich Brytyjczyków i zagranicznych fanów rodziny królewskiej. Na książęcą parę spłynęło mnóstwo gratulacji i życzeń rozentuzjazmowanych wielbicieli. najważniejsze osoby zdają się jednak nie podzielać powszechnej radości. Świadczą o tym bardzo chłodne gratulacje księżnej Kate i księcia Williama.

Królowa Elżbieta ma kolejnego prawnuka, ale nie wszyscy się cieszą. Najbliższe osoby są bardzo chłodne dla rodziców

Powszechnie wiadomo, że rodzina królewska musi przestrzegać specjalnego protokołu, który reguluje wszystkie dopuszczalne i niedopuszczalne zachowania przedstawicieli monarchii. Królowa Elżbieta przywiązuje do niego ogromną uwagę, a za wszelkie odstępstwa mogą grozić różne konsekwencje.

Podobnie jest ze składaniem życzeń z okazji narodzin royal baby. Każdy członek rodu musi pozdrowić rodziców,  jednak w dobrym guście i bez zbytniego ulegania emocjom. Mimo to odrobina miłości czy czułości w przesłanych słowach byłaby zrozumiała w tak szczególnym przypadku.

Gratulacje, jakie skomponowali książę William i księżna Kate, są zdecydowanie oficjalne i wręcz chłodne. Zostały przekazane przez oficjalne konto rodziny królewskiej na Instagramie, a ich treść wzbudziła sporo wątpliwości wśród internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kate Middleton i jej mąż oschle gratulują narodzin chłopca. Fani są oburzeni

Brat księcia Harry'ego i jego żona są jednymi z najbliższych mu osób. Każdy się spodziewał, że to właśnie oni, a nie królowa Elżbieta, będą się najbardziej cieszyć. Tymczasem to, co mieli do przekazania, wydaje się wyprane ze wszelkich emocji.

- Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny - przekazano.

Internauci zwrócili uwagę, że nie użyli imion ani stopnia pokrewieństwa, jakby składali życzenia obcym osobom. Ponadto nie podoba im się bardzo oficjalny ton wypowiedzi. Uważają, że nawet trzymając się zasad etyki, można było wysilić się o bardziej czułą treść wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  4. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  5. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News