Królowa Elżbieta kontrowersyjna decyzja
Wikimedia Commons
Joanna Szwalikowska - 11 Października 2020

Królowa Elżbieta podjęła kontrowersyjną decyzję. Przykre doniesienia wprost z Wielkiej Brytanii

Królowa Elżbieta po latach zdecydowała się podjąć bardzo kontrowersyjną decyzję. Chodzi o jej 99-letniego męża - księcia Filipa. W mediach zawrzało. Nikt nie spodziewał się, że ten moment nadejdzie. Porażające doniesienia z Wielkiej Brytanii.

Królowa Elżbieta to najdłużej panujący władca Wielkiej Brytanii w historii kraju. Dodatkowo jest ona również najdłużej panującym monarchą na świecie. Z pewnością imponującym również jest staż jej małżeństwa. Właśnie zbliża się 73. rocznica ich ślubu. W brytyjskich mediach pojawiły się jednak niepokojące doniesienia w sprawie ich związku. Czyżby królowa w końcu powiedziała sobie dość?

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Królowa Elżbieta rozstała się z księciem Filipem? Szokujące doniesienia brytyjskich mediów

Królowa Elżbieta oraz książę Filip po raz pierwszy spotkali się w Royal Naval College w Dartmouth w 1939 roku. Przyszła monarchini miała wówczas zaledwie 13 lat. To właśnie wtedy zaczęli ze sobą korespondować, na długo wcześniej zanim ich relacja przeszła w coś poważnego. Przed ołtarzem stanęli 20 listopada 1947 roku. Koronacja Elżbiety miała miejsce pięć lat później, tuż po przedwczesnej śmierci swojego ojca króla Jerzego V. Miał 56 lat. Czyżby pomimo imponującego stażu małżeństwa, para zmagała się z kolejnym kryzysem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Według doniesień jednego z brytyjskich tabloidów, małżeństwo królowej oraz księcia miało się rozpaść, Filip podobno został wygnany do odległej posiadłości. Jak donosi magazyn, oddzielne życie prowadzą już od ponad 50 lat, jednak nadszedł moment, w którym królowa uznała, że ma tego dość. Para miała pokłócić się o to, co Elżbieta nazywała dziwactwami Filipa.

- Jej Wysokość nigdy więcej nie chce widzieć Filipa - takimi słowami kończy się opublikowany materiał. Według przedstawionych w nim informacji, królowa miałaby posiadać imponujące dossier, w którym udokumentowała wszystkie zdrady swojego męża. Miałyby się tam pojawiać nazwiska jego kochanek, a nawet nieślubnych dzieci. Monarchini rzekomo chce przestać żyć w kłamstwie oraz zatrzymać tę długoletnią farsę, jaką jest jej małżeństwo.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wstrząsające informacje o Pietrku z „Rancza”. Na samą myśl chce się płakać

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Czy 94-letnia królowa oraz jej 99-letni mąż książę Filip rzeczywiście rozstali się po tylu latach stażu małżeńskiego? Doniesienia z Wielkiej Brytanii są szokujące. Wiele osób nie jest w stanie uwierzyć w to, że Elżbieta faktycznie postanowiła oficjalnie rozstać się z mężem. Choć jego zdrady wielokrotnie były głośnym tematem w mediach, do tej pory królowa dzielnie znosiła wszelkie doniesienia na jego temat. Czyżby w końcu po latach odważyła się uwolnić od nieszczęśliwego związku?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Straszne nagranie wyciekło do sieci. Pies tylko pisnął, potraktowała go jak przedmiot
  2. Robert Lewandowski zaliczył kompromitującą wtopę. Chodzi o Igę Świątek, ośmieszył się przed tysiącami (FOTO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Wystarczy szczypta, by kawa zachwyciła Cię smakiem. Zdrowotne walory też rozkładają na łopatki

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News