Nie wytrzymała i ujawniła sekret królowej, o którym wiedzieli tylko najbliżsi. Wiele osób będzie oburzonych

Nie wytrzymała i ujawniła sekret królowej, o którym wiedzieli tylko najbliżsi. Wiele osób będzie oburzonych Źródło: East News AFP

Królowa Elżbieta II pilnie strzeże swoich sekretów. Jednak jedna z jej tajemnic niedawno ujrzała światło dzienne. Królowa Wielkiej Brytanii może nie być zadowolona z faktu, że jej tajemnica została ujawniona.

Królowa Elżbieta II zawsze stara się robić wszystko, by odpowiednio prezentować się w mediach i nie wzbudzać kontrowersji. Niestety ze względu na fakt, że niedawno jeden z jej sekretów ujrzał światło dzienne, może okazać się to niemożliwe.

Niedawno opublikowano materiał, którego głównym tematem jest królowa Elżbieta II. Dotyczył on w dużej mierze jej wielkiej miłości do zwierząt. Oczywiście mowa o psach rasy corgi. Ludzie z całego świata wiedzą, że królowa Elżbieta szczególnie ukochała te słodkie, puszyste i czasem niezdarne czworonogi, które biegały po jej pałacu na swoich krótkich łapkach. Jednak w programie ujawniono również pewien sekret.

Królowa Elżbieta II powinna lepiej dbać o psy?

Królowa Elżbieta II wszystkim fanom zwierząt kojarzy się nierozłącznie z psami rasy corgi. Nie tylko ona. Podobno wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają słabość do tych czworonogów. Mówi się, że królowa posiadała około trzydziestu psiaków. Niestety w 2018 roku zmarł jej ostatni pupil, co było dla niej wielkim ciosem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W materiale poruszono kwestię, w jaki sposób królowa Elżbieta II dbała o swoje psy. Wydawałoby się, że czworonogom żyjącym w pałacu nie brakowało niczego. Jednak część poddanych zwróciła uwagę na pewną niepokojącą rzecz. Okazało się, że królowa miała karmić swoje psy zwykłą karmą z marketu. Właściciele psów dobrze wiedzą, że często nie jest ona najlepszej jakości i znacznie lepszym wyborem jest zamawianie pokarmu ze specjalnych placówek.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało

Chociaż część osób spiera się o to, czy królowa Elżbieta II postępowała odpowiedzialnie, kobieta na pewno chciała dla swoich psów jak najlepiej. Po latach materiał telewizyjny stacji Channel 5 pokazał, że nawet królewskie corgi nie miały własnego kucharza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Radosław Majdan spodziewa się potomka. Zdjęcie pary czekającej na poród poruszyło wszystkich (FOTO)
  3. Doda zakryła się tylko poduszką. Zdjęcie odebrało fanom mowę
  4. Miliony oglądały go w TVN, TVP i Polsacie. Tragiczna śmierć, prokuratura potwierdziła najgorszą wiadomość
  5. Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

źródło: Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News