Królowa Elżbieta wygłosiła pilny apel do poddanych. Sytuacja jest poważna, dopiero 4 raz jej się to zdarza

Królowa Elżbieta wygłosiła pilny apel do poddanych. Sytuacja jest poważna, dopiero 4 raz jej się to zdarza Źródło: instagram.com kensingtonroyal

Królowa Elżbieta była zmuszona wygłosić pilny apel do swoich poddanych. Dopiero 4 raz się to zdarza.

Królowa Elżbieta skupiła na sobie wzrok całego świata. Odkąd media obiegła przykra informacja o tym, że książę Karol jest zarażony wirusem COVID-19 wszyscy zaczęli dociekać szczegółów o losie 93-letniej monarchini, która niemal każdego dnia ma bliski kontakt ze swoim synem. Dotychczas na szczęście nie pojawiły się żadne niepokojące informacje w jej sprawie, jednak monarchini Wielkiej Brytanii zdecydowała się na oficjalne zabranie głosu. Wydała pilny apel skierowany do wszystkich swoich poddanych. 

Królowa Elżbieta wygłosiła ważny apel. To dopiero 4 raz 

Jak donosi Onet, powołując się na publikacje zagranicznej stacji BBC, królowa Elżbieta zaskoczyła cały świat swoim orędziem. To dopiero 4 raz w całym okresie rządów monarchini, gdy osobiście decyduje się zwrócić do poddanych. Przypominamy, że poprzednie przypadki to: wybuch wojny w Iraku w 1991 roku, śmierć księżnej Diany w 1997 roku i śmierć królowej matki w 2002 roku, a także telewizyjne przemówienie telewizyjne w 2012 roku z okazji 60. rocznicy panowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tym razem królowa postanowiła osobiście podziękować wszystkim służbom medycznym walczącym z epidemią koronawirusa, a także poddanym, którzy decydują się na zostanie w domach. Jednocześnie wyszła z prośbą o stosowanie się do kwarantanny, zaznaczając, że choć jest to trudny czas dla wszystkich, to jest to zabieg chwilowy, który niebawem dobiegnie końca. 

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych 

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

- Duma z tego, kim jesteśmy, nie opiera się na przeszłości, a wynika z tego, co robimy teraz. (...) Dziś również możemy czuć się boleśnie rozdzieleni od bliskich, ale tak trzeba. Zwyciężymy i to zwycięstwo będzie naszym sukcesem. Jeszcze wszyscy się razem spotkamy - mówiła królowa Elżbieta w orędziu opublikowanym przez stację BBC. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało
  4. Nie żyje młoda dziewczyna, dwóch jej kolegów walczy o życie. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Nie tylko kichanie i kaszel. Eksperci ostrzegają, w ten sposób najprawdopodobniej też można się zarazić
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Źródło: onet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News