Królowa disco-polo ma już ponad 60 lat! Aż ciężko w to uwierzyć

Królowa disco-polo ma już ponad 60 lat! Aż ciężko w to uwierzyć Źródło: youtube.com/Szlagiery.TV

Wiele mówi się o tym, że Zenek Martyniuk jest królem disco-polo. Nie można jednak zapominać, iż para królewska zawsze występuje w dublecie. Aż ciężko w to uwierzyć, ale królowa polskiej muzyki tanecznej ma już ponad 60 lat. Wypada przyznać, że wigoru może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka po fachu.

Disco-polo święci w ostatnich latach niespotykane triumfy. Chociaż na rynku pojawiło się wiele nowych twarzy, to największe kawałki tortu przypadają tym najbardziej doświadczonym wykonawcom. Tak jest w przypadku królowej tego gatunku, która od niepamiętnych czasów nie schodzi z piedestału. Chociaż ma już ponad 60 lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów, to nadal jej postać dla rzeszy odbiorców owiana jest tajemnicą.

Królowa disco-polo ma już ponad 60 lat. Niewiarygodne

Miliony widzów na YouTube, sale wypełnione po brzegi i koncerty wyprzedane ze sporym wyprzedzeniem, tak w ostatnich latach wygląda działalność Teresy Werner. Największa gwiazda śląskiej muzyki popularnej odnosi coraz większe sukcesy. Chociaż ma za sobą rzesze fanów, to nadal towarzyszy jej wiele tajemnic. Jedną z największych jest jej data urodzenia. Gwiazda nigdy nie chwaliła się tym faktem, wiadomo jedynie, że jej urodziny przypadają na 10 marca. Jednak czujni dziennikarze show-biznesowi dopatrzyli się, że w jednym z wywiadów przyznała, iż mając 16 lat zaczęła występować z Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym współpracowała przez ponad cztery dekady. Wszystko wskazuje na to, że w tym momencie Teresa Werner ma co najmniej 63 lata. Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na to, jak dobrze trzyma się gwiazda disco-polo. Jej aktywność sceniczna ani trochę nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości wybierała się na zasłużoną emeryturę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mało kto wie, że Teresa Werner odnosiła wielkie międzynarodowe sukcesy jeszcze przed przystąpieniem do kariery solowej. Jako solistka "Śląska" występowała w legendarnej Carnegie Hall i na Broadwayu. Pojawiła się również na występach w Japonii i Chinach. Co ciekawe, Teresa Werner odnosiła również poważne sukcesy naukowe. W 2013 roku otrzymała prestiżowy tytuł doktora honoris causa przyznany przez Wyższą Radę Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN Klubu. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć królowej disco-polo jeszcze więcej osiągnięć na polu muzycznym i naukowym. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Fani "M jak Miłość" w rozpaczy. Anna Mucha ma dla nich tragiczne wieści...
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. NIEPOJĘTE! Gwiazda Top Model apeluje o wyrozumiałość dla mordercy Pawła Adamowicza 
  4. Kurdej-Szatan w głębokiej rozpaczy. Pozostał płacz, wielka tragedia 
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News