"Królowa" nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych

"Królowa" nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych Źródło: .

Niekwestionowana "królowa" odeszła, pozostawiając za sobą żal i smutek, który przepełnił dziś wszystkich jej fanów. Trudno uwierzyć, że tak wybitnej postaci nie ma już wśród nas.

Bezkonkurencyjna "królowa" w dziedzinie literatury nie żyje. Śmierć przyszła nagle, co uniemożliwiło wielu jej bliskim ostatnie pożegnanie. Choć większość zapewne ma nadzieję, że informacje jeszcze okażą się nieprawdziwe, wszystko już jest pewne. Możliwie najsmutniejsze doniesienia zostały oficjalnie potwierdzone. To wielka strata, z którą trudno będzie się pogodzić. 

Odeszła wybitna "królowa". Zmarła w otoczeniu najbliższych 

Najnowsze wiadomości, które obiegły media na całym świecie, zwyczajnie odbierają mowę. Jak możemy się dowiedzieć, zmarła jedna z najbardziej poczytnych autorek na świecie, Mary Higgins. Jej powieści sprzedawały się w ogromnych nakładach, a grono fanów opiewało na miliony. 

Mary napisała wraz z córką Carol kilka książek, m.in. powieści "Przybierz dom swój ostrokrzewem", "Świąteczny rejs"czy "Festiwal radości". Większość swojego życia mieszkała w Saddle River w New Jersey. Była określana mianem "królowej suspensu", bowiem specjalizowała się w powieściach kryminalnych i właśnie w opowieściach z suspensem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W wieku zaledwie 30 lat została samotną matką z piątką dzieci. Poświęciła się ich wychowaniu i to właśnie wtedy narodził się jej zapał i miłość do literatury. Zaczęła pisać, by zarobić na życie. Nie spodziewała się, że usłyszy o niej cały świat. Mary mogła poszczycić się ponad 50 powieściami, które sprzedały się w setkach milionów egzemplarzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Jak wiadomo, odeszła w domu w Nowym Jorku, otoczona najbliższymi. Śmierć jednak przyszła tak niespodziewanie, że wciąż wielu przyjaciół nie zdążyło się z nią pożegnać. Miała 92 lata. Swoimi twórczościami już na dobre zapisała się na kartach historii literatury, gdzie na zawsze pozostanie "królową".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Będzie kolejna zmiana w przepisach drogowych. Ulegną znacznemu zaostrzeniu
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

Źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News